Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Single Monitor Arm - MSA20 |
5673599 | Register free see stock | ||
|
Pro Single Monitor Arm - MSA20 |
DELLMSA20 | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL MSA20. Enimmäispaino: 10 kg, Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko: 48,3 cm (19"), Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 96,5 cm (38"). Korkeudensäätö, Kallistuskulma: -35 - 80°. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Kiinnitys | |
|---|---|
| Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko | 48,3 cm (19") |
| Enimmäispaino | 10 kg |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 96,5 cm (38") |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Tuettavien näyttöjen määrä | 1 |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |
| Ergonomia | |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Kääntökulma | 180° |
| Kallistuskulma | -35 - 80° |
| Säädettävä syvyys | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 4,06 kg |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |
| Muut ominaisuudet | |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |