DELL Pro P P2726DEB 68,6 cm (27") LCD 2560 x 1440 pikseliä Quad HD
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-P2726DEB
- EAN: 0884116669838 5397184962930
DELL Pro P P2726DEB, 68,6 cm (27"), LCD, 2560 x 1440 pikseliä, Quad HD, 16:9, IPS
Offer details
Related Products
Description
DELL Pro P P2726DEB. Näytön halkaisija: 68,6 cm (27"), Näytön teknologia: LCD, Näytön erottelutarkkuus: 2560 x 1440 pikseliä. Megapikselit: 4 MP. Nimellisteho RMS: 10 W. Tuotteen väri: Musta, Näytön muoto: Litteä, VESA-asennusliitännät: 100 x 100 mm. USB Power Delivery asti: 90 W
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön teknologia | LCD |
| Näytön erottelutarkkuus | 2560 x 1440 pikseliä |
| HD-tyyppi | Quad HD |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Led-taustavalon tyyppi | Edge-LED |
| Näytön kirkkaus | 350 cd/m² |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Näyttövärejä | 16,78 miljoonaa väriä |
| Kuvapikselitiheys | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Aktiivinen näyttöalue (LxK) | 596,74 x 335,66 mm |
| Natiivi virkistystaajuus | 100 Hz |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 99% |
| Kamera | |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Megapikselit | 4 MP |
| Ääni | |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 10 W |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Näytön muoto | Litteä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 1,7 cm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 7,8 mm |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 7,8 mm |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Korkeudensäätö | 15 cm |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -45 - 45° |
| Liitettävyys | |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DVI-portti | Ei |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| USB-portti | Kyllä |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Wi-Fi | Ei |
| USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| USB C-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 90 W |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB-latausportti | Kyllä |
| Tietokonejärjestelmä | |
| Tietokonejärjestelmä | Ei |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Suorituskyky | |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| HDCP | Kyllä |
| HDCP versio | 1.4 |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 20,9 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Tehonkulutus (maks.) | 205 W |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 21 kWh |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Näytön leveys | 612,3 mm |
| Näytön syvyys | 60,1 mm |
| Näytön korkeus | 392,6 mm |
| Näytön paino | 5,16 kg |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 612,3 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 192,3 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 567,8 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,74 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 9,9 kg |
| Pakkauksen sisältö | |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B, C-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, TCO |
| Tekniset tiedot | |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Wi-Fi | Ei |