DELL Pro Plus P2425D tietokoneen litteä näyttö 61 cm (24") 2560 x 1440 pikseliä Quad HD LCD Musta, Hopea
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-P2425D
- EAN: 5397184962459 5715328214064 57 ...8214064 5715328214071 0884116487487more
DELL Pro Plus P2425D, 61 cm (24"), 2560 x 1440 pikseliä, Quad HD, LCD, 8 ms, Musta, Hopea
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
DELL Pro Plus P2425D. Näytön halkaisija: 61 cm (24"), Näytön erottelutarkkuus: 2560 x 1440 pikseliä, HD-tyyppi: Quad HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 8 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäänrakennettu USB-keskus, USB-keskuksen versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| HDCP | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Näytön halkaisija | 61 cm (24") |
| Näytön erottelutarkkuus | 2560 x 1440 pikseliä |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Kuvakoko, vaaka | 52,7 cm |
| Kuvakoko, pysty | 29,6 cm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 150 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 48 - 100 Hz |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | Quad HD |
| Suurin päivitystaajuus | 100 Hz |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 99% |
| Tuetut videomoodit | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Näytön muoto | Litteä |
| Pikselitiheys | 123 ppi |
| Taustavalon tyyppi | Egde LED |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Vasteaika (min.) | 5 ms |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HDR-tuettu | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Vasteajan mittaustyyppi | GTG (Gray to Gray) |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Verkko | |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Wi-Fi | Ei |
| Suorituskyky | |
| AMD FreeSync | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Multimedia | |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Suunnittelu | |
| Asema markkinoilla | Office |
| Tuotteen väri | musta, Hopea |
| Jalkojen väri | Hopea |
| Etureuna | musta |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Kyllä |
| USB-keskuksen versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream -porttityyppi | USB B-tyyppi |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 3 |
| USB C-tyypin downstream -porttien määrä | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| HDCP | Kyllä |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 15 W |
| USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| HDCP versio | 1.4 |
| Wi-Fi | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Ergonomia | |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -45 - 45° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 15 cm |
| Virranhallinta | |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Tehonkulutus (maks.) | 75 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,5 W |
| Virrankulutus | 15,6 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 16 kWh |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 5000 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 5000 - 12191 m |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 538,7 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 181,5 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 496,6 mm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 5,93 mm |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 5,88 mm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 1,3 cm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 538,7 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 315,2 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 49,7 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 4,67 kg |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,2 kg |
| Pakkauksen paino | 7,04 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 7,04 kg |
| USB-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Kaukosäädin | Ei |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B |
| Virta-adapteri sisältyy | Ei |
| Kynä mukana | Ei |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaukosäädin | Ei |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B |
| Virta-adapteri sisältyy | Ei |
| Kynä mukana | Ei |
| USB-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Kestävyys | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 175 |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, TCO |
| Ei sisällä | Arsenikki, Elohopea, PVC/BFR |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 175 |
| PAIA-versio | GaBi version 1, 2024 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 76,65 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 80,85 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 13,3 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 4,2 |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, TCO |
| Ei sisällä | Arsenikki, Elohopea, PVC/BFR |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Paino (jalustan kanssa) | 4,67 kg |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Muut ominaisuudet | |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tehonkulutus (maks.) | 75 W |
| Kaukosäädin | Ei |
| Leveys (ilman jalustaa) | 538,7 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 315,2 mm |
| HDMI | Kyllä |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 49,7 mm |
| Pinnan kovuus | 3H |
| USB Power Delivery asti | 15 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| Etureuna | musta |
| Logistiikkatiedot | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 175 |