DELL Pro Plus P3425WE tietokoneen litteä näyttö 86,6 cm (34.1") 3440 x 1440 pikseliä Wide Quad HD LCD Musta, Harmaa
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-P3425WE
- EAN: 5397184962510 5715328165151 08 ...8165151 0884116487548 2000001365199more
DELL Pro Plus P3425WE, 86,6 cm (34.1"), 3440 x 1440 pikseliä, Wide Quad HD, LCD, 8 ms, Musta, Harmaa
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
DELL Pro Plus P3425WE. Näytön halkaisija: 86,6 cm (34.1"), Näytön erottelutarkkuus: 3440 x 1440 pikseliä, HD-tyyppi: Wide Quad HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 8 ms, Vakiokuvasuhde: 21:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäänrakennettu USB-keskus. VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta, Harmaa
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| HDCP | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Näytön halkaisija | 86,6 cm (34.1") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3440 x 1440 pikseliä |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1500:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 28 - 151 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 30 - 100 Hz |
| Kuvakoko, vaaka | 80 cm |
| Kuvakoko, pysty | 33,5 cm |
| Kuvakoko, viisto | 86,7 cm |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Vakiokuvasuhde | 21:9 |
| HD-tyyppi | Wide Quad HD |
| Suurin päivitystaajuus | 100 Hz |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 99% |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3440 x 1440 |
| Tuetut videomoodit | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Näytön muoto | Kaareva |
| Pikselitiheys | 110 ppi |
| Taustavalon tyyppi | Egde LED |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Vasteaika (min.) | 5 ms |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Lämpöhäviö (tyypillinen) | 94,17 BTU/h |
| Dell ComfortView -teknologia | Kyllä |
| Näytön kaarevuusarvo | 3800R |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Vasteajan mittaustyyppi | GTG (Gray to Gray) |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Verkko | |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Suorituskyky | |
| AMD FreeSync | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Matala sinivalo -teknologia | Kyllä |
| Välkkymätön teknologia | Kyllä |
| Multimedia | |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta, Harmaa |
| Jalkojen väri | Harmaa |
| Sertifiointi | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Etureuna | musta |
| Liitettävyys | |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Kyllä |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 3 |
| USB C-tyypin downstream -porttien määrä | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| HDCP | Kyllä |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 90 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| USB C-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| HDCP versio | 1.4 |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Ergonomia | |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -30 - 30° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Pivot-kulma | -4 - 4° |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Kuva kuvassa | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 15 cm |
| Picture by picture -toiminto (PbP) | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Tehonkulutus (maks.) | 200 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,3 W |
| Virrankulutus | 28,7 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | F |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 29 kWh |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 5000 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 12192 m |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 816 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 229,4 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 541,2 mm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 8,85 mm |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 8,85 mm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 1,44 cm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 816 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 358 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 83 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 9,38 kg |
| Paino (ilman jalustaa) | 6,9 kg |
| Pakkauksen paino | 14,4 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 14,4 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B, USB Type-C |
| DisplayPort-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Pakkauksen sisältö | |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, USB-tyyppi A - USB-tyyppi B, USB Type-C |
| DisplayPort-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Kestävyys | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 339 |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Ei sisällä | Arsenikki, Elohopea, PVC/BFR |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 339 |
| PAIA-versio | GaBi version 1, 2024 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 140,007 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 133,566 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 27,12 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 38,646 |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR, EPEAT Climate +, EPEAT Gold, TCO |
| Ei sisällä | Arsenikki, Elohopea, PVC/BFR |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Paino (jalustan kanssa) | 9,38 kg |
| Pinnan kovuus | 3H |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Ominaisuudet | |
| Dell Display Manager (DDM) -yhteensopivuus | Kyllä |
| Muut ominaisuudet | |
| Sertifiointi | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Picture by picture -toiminto (PbP) | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Wake-on-LAN | Kyllä |
| Tehonkulutus (maks.) | 200 W |
| Leveys (ilman jalustaa) | 816 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 358 mm |
| HDMI | Kyllä |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 83 mm |
| Pinnan kovuus | 3H |
| USB Power Delivery asti | 90 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| Etureuna | musta |
| Logistiikkatiedot | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 339 |
| Erityisominaisuudet | |
| Dell Display Manager (DDM) -yhteensopivuus | Kyllä |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 |