DELL WL3024 Kuulokkeet Langallinen & langaton Pääpanta Puhelut/Musiikki USB Type-C Bluetooth Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: WL3024-DWW
- EAN: 5397184820391 0884116451877
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL WL3024, Langallinen & langaton, Puhelut/Musiikki, 20 - 20000 Hz, 182 g, Kuulokkeet, Musta
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Wireless Headset WL3024 |
9538143 | Register free see stock | ||
|
Pro Wireless Headset - WL3024 |
WL3024DWW | |||
Related Products
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL WL3024. Tuotetyyppi: Kuulokkeet. Yhteysteknologia: Langallinen & langaton, Bluetooth. Suositeltu käyttö: Puhelut/Musiikki. Kuulokkeiden taajuus: 20 - 20000 Hz. Langaton alue: 30 m. Johdon pituus: 1,5 m. Paino: 182 g. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Suorituskyky | |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Suositeltu käyttö | Puhelut/Musiikki |
| Kuulokkeiden tyyppi | Kaksikanavainen |
| Käyttötapa | Pääpanta |
| Tuotteen väri | musta |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Nappi |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Toimii Google Assistantin kanssa | Kyllä |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Operointinäppäimet | Äänenvoimakkuus +, Volume - |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Irrotettava kaapeli | Kyllä |
| Toimii Apple Sirin kanssa | Kyllä |
| BeamForming-teknologia | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen & langaton |
| USB-liitettävyys | Kyllä |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Bluetooth | Kyllä |
| Langaton alue | 30 m |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Kuulokkeet | |
| Korvakytkentä | Korvanpäällis |
| Kuulokkeiden taajuus | 20 - 20000 Hz |
| Kuulokkeiden herkkyys | 119 dB |
| Ajuriyksikkö | 2,8 cm |
| Suurin syöttöteho | 30 mW |
| Meluntorjuntatyyppi | Passiivinen |
| Melua vaimentava | Kyllä |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonityyppi | Puomi |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofonin herkkyys | -45 dB |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Yksisuuntainen |
| Mikrofonien lukumäärä | 2 |
| Melua vaimentava mikrofoni | Kyllä |
| Akku | |
| Puheaika | 26 h |
| Musiikin toistoaika | 41 h |
| Akun latausaika | 2 h |
| Akun kapasiteetti | 500 mAh |
| Pikalataus | Kyllä |
| Paristokäyttöinen | Kyllä |
| Latauslähde | USB |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -5 - 45 °C |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 67,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 190,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 181,7 mm |
| Paino | 182 g |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvät sovittimet | USB |
| Sisältää johdot | C-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Pussi | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | Kyllä |
| Vaadittu latausteho (väh.) | 2,5 W |
| Vaadittu latausteho (enint.) | 2,5 W |
| Toimittajan tiedot | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam, Muovi |
| Muut ominaisuudet | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam, Muovi |