DELL UltraSharp U4919DW tietokoneen litteä näyttö 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikseliä UltraWide Dual Quad HD LCD Musta, Hopea
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-U4919DW
- EAN: 5397184092484 5715063213087 08 ...3213087 0884116306344more
DELL UltraSharp U4919DW, 124,5 cm (49"), 5120 x 1440 pikseliä, UltraWide Dual Quad HD, LCD, 8 ms, Musta, Hopea
Offer details
Description
DELL UltraSharp U4919DW. Näytön halkaisija: 124,5 cm (49"), Näytön erottelutarkkuus: 5120 x 1440 pikseliä, HD-tyyppi: UltraWide Dual Quad HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 8 ms, Vakiokuvasuhde: 32:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäänrakennettu USB-keskus, USB-keskuksen versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| HDCP | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Näytön halkaisija | 124,5 cm (49") |
| Näytön erottelutarkkuus | 5120 x 1440 pikseliä |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,234 x 0,234 mm |
| Skannausalue (pysty) | 24 - 86 Hz |
| Kuvasuhde | 32:9 |
| Kuvakoko, vaaka | 119,8 cm |
| Kuvakoko, pysty | 33,7 cm |
| Kuvakoko, viisto | 124,5 cm |
| Näyttövärejä | 1,073 miljardia väriä |
| Vakiokuvasuhde | 32:9 |
| HD-tyyppi | UltraWide Dual Quad HD |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kaarevuus | 3,8 m |
| sRGB-kattavuus (tyypillinen) | 99% |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 5120 x 1440 |
| Tuetut videomoodit | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Näytön muoto | Kaareva |
| Pikselitiheys | 109 ppi |
| DDC/CI | Kyllä |
| Taustavalon tyyppi | W-LED |
| Vasteaika (min.) | 5 ms |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| HDR-tuettu | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näytön kaarevuusarvo | 3800R |
| Vakiovärialue | sRGB |
| Suorituskyky | |
| Dell E-value koodi | u4919dw |
| Verkko | |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Wi-Fi | Ei |
| Multimedia | |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| Suunnittelu | |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Jalkojen väri | Musta, Hopea |
| Sertifiointi | TCO |
| Värin nimi | Silver |
| Dell E-value koodi | u4919dw |
| Liitettävyys | |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Kyllä |
| USB-keskuksen versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream -porttityyppi | USB B-tyyppi |
| Upstream -porttien määrä | 2 |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 5 |
| USB C-tyypin downstream -porttien määrä | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 0 |
| DVI-portti | Ei |
| HDMI-porttien lukumäärä | 2 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| HDCP | Kyllä |
| Äänen sisääntulo | Ei |
| Kuulokeliitäntä | Ei |
| HDMI | Kyllä |
| AC-sisään | Kyllä |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Ergonomia | |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -170 - 170° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Pivot-toiminto | Ei |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 9 cm |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Picture by picture -toiminto (PbP) | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Tehonkulutus (maks.) | 230 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,4 W |
| Virrankulutus | 47 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,2 W |
| Virrankulutus (PowerSave) | 35,25 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Syöttöjännite | 3 A |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | G |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 47 kWh |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 3048 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 3048 - 12192 m |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 1215,1 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 252,6 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 458,6 mm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 1,1 cm |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 1,22 cm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 1,74 cm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 1215,1 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 371 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 109,3 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 17,2 kg |
| Paino (ilman jalustaa) | 11,4 kg |
| Pakkauksen leveys | 325,1 mm |
| Pakkauksen syvyys | 1404,9 mm |
| Pakkauksen korkeus | 532,9 mm |
| Pakkauksen paino | 26,4 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauksen leveys | 325,1 mm |
| Pakkauksen syvyys | 1404,9 mm |
| Pakkauksen korkeus | 532,9 mm |
| Pakkauksen paino | 26,4 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Pakkauksen sisältö | |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Kestävyys | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 1002 |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Ei sisällä | PVC-muovi |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 1002 |
| Hiilipäästöt yhteensä, ilman käyttövaihetta (kg CO2e) | 706 |
| Hiilidioksidipäästöjen kokonaismäärä, keskihajonta (kg CO2e) | 159 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 297 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 564 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 134 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 8 |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Ei sisällä | PVC-muovi |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Paino (jalustan kanssa) | 17,2 kg |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Ominaisuudet | |
| Dell Display Manager (DDM) -yhteensopivuus | Kyllä |
| Muut ominaisuudet | |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Dell E-value koodi | u4919dw |
| Sertifiointi | TCO |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Picture by picture -toiminto (PbP) | Kyllä |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Tehonkulutus (maks.) | 230 W |
| Leveys (ilman jalustaa) | 1215,1 mm |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 371 mm |
| HDMI | Kyllä |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 109,3 mm |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Logistiikkatiedot | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 1002 |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
| Erityisominaisuudet | |
| Dell Display Manager (DDM) -yhteensopivuus | Kyllä |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | TCO |