Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Slim Soundbar SB521A speakers |
6175564 | Register free see stock | ||
|
Slim Sound Bar - SB521A |
DELLSB521A | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL Slim -äänipalkki – SB521A. Nimellisteho RMS: 3,6 W. Soundbar-kaiuttimen RMS-teho: 3,6 W. Tuotteen väri: Musta. Yhteysteknologia: Langallinen. Tuotteen leveys: 298 mm, Tuotteen syvyys: 18 mm, Tuotteen korkeus: 24 mm
Specifications
| Ääni | |
|---|---|
| Nimellisteho RMS | 3,6 W |
| Soundbar-kaiutin | |
| Soundbar-kaiuttimen RMS-teho | 3,6 W |
| Subwoofer | |
| Alibassokaiutin sisältyy | Ei |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | musta |
| Seinäkiinnitteinen | Ei |
| TV-jalustan käyttö | Ei |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Bluetooth | Ei |
| HDMI-porttien lukumäärä | 0 |
| Wi-Fi | Ei |
| USB-portti | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Soundbar-kaiuttimen paino | 114 g |
| Tuotteen leveys | 298 mm |
| Tuotteen syvyys | 18 mm |
| Tuotteen korkeus | 24 mm |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85182200 |