DELL Pro 7 Slim KM726 näppäimistö Sisältää hiiren Koti /Toimisto RF Wireless + Bluetooth QWERTY Pohjoismainen Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: KM726-PNN-EMEA
- EAN: 5397321025078
DELL Pro 7 Slim KM726, Langaton, RF Wireless + Bluetooth, Näppäimen saksikytkin, QWERTY, Musta, Sisältää hiiren
Offer details
Related Products
Description
DELL Pro 7 Slim KM726. Näppäimistön malli: Täysikokoinen (100 %). Näppäimistön tyyli: Suora. Yhteysteknologia: Langaton, Laitteen käyttöliittymä: RF Wireless + Bluetooth, Näppäimistön näppäinkytkin: Näppäimen saksikytkin, Näppäimistön asettelu: QWERTY, Suositeltu käyttö: Koti /Toimisto. Tuotteen väri: Musta. Sisältää hiiren
Specifications
| Näppäimistö | |
|---|---|
| Näppäimistön näppäinkytkin | Näppäimen saksikytkin |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Suositeltu käyttö | Koti /Toimisto |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Näppäimistön tyyli | Suora |
| Näppäimistön malli | Täysikokoinen (100 %) |
| Näppäimistön kieli | Pohjoismainen |
| Pikanäppäimet | Kyllä |
| Ohjelmoitavat pikanäppäimet | Kyllä |
| Osoitinlaite | Ei |
| Numeronäppäimistö | Kyllä |
| Pikanäppäimiä | 16 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Näppäimistön näppäinprofiili | Matala profiili |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Näppäimistön tyyli | Suora |
| Taustavalo | Ei |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Ominaisuudet | |
| Langaton alue | 10 m |
| Vastaanottaja | |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | Akku |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Hiiren paristo | AA |
| Paristojen lukumäärä (hiiri) | 1 |
| Näppäimistön paristo | AAA |
| Paristojen lukumäärä (näppäimistö) | 2 |
| Käyttöjännite | 1,5 V |
| USB C-tyypin latausportti | Ei |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Hiiri | |
| Sisältää hiiren | Kyllä |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 6000 DPI |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Vierittäminen | Kyllä |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Hiiren paristo | AA |
| Paristojen lukumäärä (hiiri) | 1 |
| Vierintäsuunnat | Pystysuora |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Hiiripariston teknologia | Alkali |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | -10 - 50 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 20 - 90% |
| Tekniset tiedot | |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Pikanäppäimiä | 16 |
| Paino ja mitat | |
| Hiiren paino | 73 g |
| Hiiren mitat (LxSxK) | 62,41 x 115,62 x 39,44 mm |
| Näppäimistön paino | 570 g |
| Näppäimistön mitat (LxSxK) | 117,87 x 429,67 x 20,87 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 2 kpl |
| Pakkauksen sisältö | |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä | 2 kpl |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Muut ominaisuudet | |
| Osoitinlaite | Ei |
| Virtalähde mukana | Ei |