Offer details
Related Products
Description
DELL Pro 5 MS526. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: Langaton RF, Liikeen erottelutarkkuus: 6000 DPI, Painikkeiden määrä: 3, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | Langaton RF |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 6000 DPI |
| Vierintäsuunnat | Pystysuora |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | Langaton RF |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 6000 DPI |
| Vierintäsuunnat | Pystysuora |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Materiaali | Muovi |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 1 |
| Akkutyyppi | AA |
| USB C-tyypin latausportti | Ei |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 95% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 61,7 mm |
| Tuotteen syvyys | 115 mm |
| Tuotteen korkeus | 39,4 mm |
| Paino | 81,15 g |
| Pakkaustiedot | |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Pakkauksen sisältö | |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Kestävyys | |
| Kuluttajan käyttämät kierrätetyt muovit | 78% |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 81,15 g |
| Yhteysteknologia | Langaton |