DELL MS5320W hiiri Office Oikeakätinen RF Wireless + Bluetooth Optinen 1600 DPI
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: MS5320W-GY
- EAN: 5397184289037 5715063710647 08 ...3710647 0884116366362 0884116366294 5704174224976 2000001107904 0884116366171more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL MS5320W, Oikeakätinen, Optinen, RF Wireless + Bluetooth, 1600 DPI, Harmaa, Titaani
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Multi-Device Wireless Mouse MS5320W |
5633253 | Register free see stock | ||
|
MS5320W - Multi-Device Wireless Mouse - Titan Grey |
MS5320WGY | |||
Related Products
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL MS5320W. Kotelo: Oikeakätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: RF Wireless + Bluetooth, Liikeen erottelutarkkuus: 1600 DPI, Painikkeen tyyppi: Painettavat painikkeet, Painikkeiden määrä: 7, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Harmaa, Titaani
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 7 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 2 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 1600 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 7 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 2 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 1600 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Harmaa, Titaani |
| Kotelo | Oikeakätinen |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 1 |
| Akkutyyppi | AA |
| Akun käyttöikä | 36 kuukautta |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS, DOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 114,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 69,7 mm |
| Tuotteen korkeus | 41,6 mm |
| Paino | 84 g |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen leveys | 87,5 mm |
| Pakkauksen syvyys | 53 mm |
| Pakkauksen korkeus | 160 mm |
| Pakkauksen paino | 185 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 84 g |