Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Laser Wired Mouse - MS3220 - Black |
824393 | Register free see stock | ||
|
MS3220 Mouse Ambidextrous USB-A Laser 3200 DPI |
MS3220-BLK | |||
|
Laser Wired Mouse MS3220 Black |
5633239 | |||
|
MS3220 - Laser Wired Mouse - Black |
MS3220-BLK | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
Description
DELL MS3220. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Laser, Laitteen käyttöliittymä: USB A-tyyppi, Liikeen erottelutarkkuus: 3200 DPI, Vasteaika (tyypillinen): 2 ms, Painikkeen tyyppi: Painettavat painikkeet, Painikkeiden määrä: 5, Vierityksen tyyppi: Rulla, Kiihdytys (maks.): 4 G. Voimanlähde: Kaapeli. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | USB A-tyyppi |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 5 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Laser |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3200 |
| Kiihdytys (maks.) | 4 G |
| Liikeen erottelutarkkuus | 3200 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vasteaika (tyypillinen) | 2 ms |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Liikeresoluutiomoodien määrä | 4 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | USB A-tyyppi |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 5 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Laser |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3200 |
| Kiihdytys (maks.) | 4 G |
| Liikeen erottelutarkkuus | 3200 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vasteaika (tyypillinen) | 2 ms |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Liikeresoluutiomoodien määrä | 4 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Kaapeli |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 62,9 mm |
| Tuotteen syvyys | 115,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 38,9 mm |
| Paino | 98 g |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen leveys | 91 mm |
| Pakkauksen syvyys | 46,5 mm |
| Pakkauksen korkeus | 142 mm |
| Pakkauksen paino | 142 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 98 g |
| Vasteaika (tyypillinen) | 2 ms |