Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Full-Size Wireless Mouse - MS300 |
7754294 | Register free see stock | ||
|
MS300 - Wireless Mouse - Black |
MS300BKREU | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
Description
DELL MS300. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: Langaton RF, Liikeen erottelutarkkuus: 4000 DPI, Painikkeiden määrä: 3, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | Langaton RF |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4000 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | Langaton RF |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4000 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Akun kapasiteetti | 2850 mAh |
| Akkutyyppi | AA |
| Akun käyttöikä | 36 kuukautta |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8 x64 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS, DOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | -10 - 65 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 95% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 62 mm |
| Tuotteen syvyys | 115 mm |
| Tuotteen korkeus | 39 mm |
| Paino | 65 g |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Akku | |
| Akun kapasiteetti | 2850 mAh |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 65 g |