Vertiv VR3357SP palvelinteline 48U Itseseisova teline musta
- Brand: vertiv
- Category:
- SKU: VR3357SP
- EAN: 4061471035829 0767041025439
Vertiv VR3357SP, Itseseisova teline, 48U, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, musta
Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3357SP. Malli: Itseseisova teline, Telineen kapasiteetti: 48U, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, Tuotteen väri: musta
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Takaovirakennelma | Rei'itetty |
| Etuoven rakenne | Rei'itetty |
| Säädettävät jalat | Kyllä |
| Malli | Itseseisova teline |
| Telineen kapasiteetti | 48U |
| Näppäinlukko | Kyllä |
| Tuotteen väri | Musta |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 800 mm |
| Tuotteen syvyys | 1200 mm |
| Tuotteen korkeus | 2265 mm |
| Tekniset tiedot | |
| Telineen kapasiteetti | 48U |