Vertiv VR3357 palvelinteline 48U Itseseisova teline musta, Läpinäkyvä
- Brand: vertiv
- Category:
- SKU: VR3357
- EAN: 4061471035065 0767041025422
Vertiv VR3357, Itseseisova teline, 48U, 1361 kg, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, Tehostunut kaapelinhallinta
Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3357. Malli: Itseseisova teline, Telineen kapasiteetti: 48U, Enimmäispaino: 1361 kg, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, Tehostunut kaapelinhallinta. Paino: 180 kg. Tuotteen väri: musta, Läpinäkyvä
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Koko | 48,3 cm (19") |
| Enimmäispainon suorituskyky (rullaus) | 1022 kg |
| Irrotettava takaovi | Kyllä |
| Irrotettava etuovi | Kyllä |
| Irroitettavat sivupaneelit | Kyllä |
| Takaovirakennelma | Terästä |
| Etuoven rakenne | Terästä |
| Sivupaneelin rakenne | Terästä |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Säädettävät jalat | Kyllä |
| Asennusreikien muoto | Neliö |
| Jalkojen säätö | 5,4 cm |
| Takaoven avainlukko | Kyllä |
| Etuoven avainlukko | Kyllä |
| Sivupaneelin avainlukko | Kyllä |
| Malli | Itseseisova teline |
| Sisältyvät sivupaneelit | Kyllä |
| Telineen kapasiteetti | 48U |
| Enimmäispaino | 1361 kg |
| Näppäinlukko | Kyllä |
| Tuotteen väri | musta, Läpinäkyvä |
| Materiaali | Metalli |
| Sertifiointi | EIA 310E, UL2416, REACH |
| Paino ja mitat | |
| Pakkauksen tilavuus | 2760496 cm ³ |
| Pakkauksen leveys | 826 mm |
| Pakkauksen syvyys | 1385 mm |
| Pakkauksen korkeus | 2413 mm |
| Pakkauksen paino | 220 kg |
| Tuotteen leveys | 800 mm |
| Tuotteen syvyys | 1200 mm |
| Tuotteen korkeus | 2265 mm |
| Paino | 180 kg |
| Koko | 48,3 cm (19") |
| Pakkauksen sisältö | |
| Mutterit sisältyvät | Kyllä |
| Muttereiden lukumäärä | 50 |
| Asennussarja | Kyllä |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 50 |
| Pakkaukseen sisältyy kiinnitystarvikkeet | 50 each M6 cage nuts and screws, Cage nut installation tool, edge protection for top panel cable entry, T30 extension driver and Keys |
| Pakkaustiedot | |
| Mutterit sisältyvät | Kyllä |
| Muttereiden lukumäärä | 50 |
| Pakkauksen tilavuus | 2760496 cm ³ |
| Asennussarja | Kyllä |
| Pakkauksen leveys | 826 mm |
| Pakkauksen syvyys | 1385 mm |
| Pakkauksen korkeus | 2413 mm |
| Pakkauksen paino | 220 kg |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 50 |
| Pakkaukseen sisältyy kiinnitystarvikkeet | 50 each M6 cage nuts and screws, Cage nut installation tool, edge protection for top panel cable entry, T30 extension driver and Keys |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85381000 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Telineen kapasiteetti | 48U |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85381000 |