Vertiv VR3157SP palvelinteline 48U Itseseisova teline musta, Läpinäkyvä
- Brand: vertiv
- Category:
- SKU: VR3157SP
- EAN: 4061471035812 0767041025408
Vertiv VR3157SP, Itseseisova teline, 48U, 1360 kg, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, Tehostunut kaapelinhallinta
Offer details
Related Products
Description
Vertiv VR3157SP. Malli: Itseseisova teline, Telineen kapasiteetti: 48U, Enimmäispaino: 1360 kg, Näppäinlukko, Säädettävät jalat, Tehostunut kaapelinhallinta. Paino: 175 kg. Tuotteen väri: musta, Läpinäkyvä
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Koko | 48,3 cm (19") |
| Enimmäispainon suorituskyky (rullaus) | 1022 kg |
| Irrotettava takaovi | Kyllä |
| Irrotettava etuovi | Kyllä |
| Irroitettavat sivupaneelit | Kyllä |
| Takaovirakennelma | Terästä |
| Etuoven rakenne | Terästä |
| Sivupaneelin rakenne | Terästä |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Säädettävät jalat | Kyllä |
| Asennusreikien muoto | Neliö |
| Takaoven avainlukko | Kyllä |
| Etuoven avainlukko | Kyllä |
| Sivupaneelin avainlukko | Kyllä |
| Malli | Itseseisova teline |
| Sisältyvät sivupaneelit | Kyllä |
| Telineen kapasiteetti | 48U |
| Enimmäispaino | 1360 kg |
| Näppäinlukko | Kyllä |
| Tuotteen väri | musta, Läpinäkyvä |
| Sertifiointi | EIA 310E UL2416 RoHS REACH |
| Pakkauksen sisältö | |
| Mutterit sisältyvät | Kyllä |
| Muttereiden lukumäärä | 50 |
| Asennussarja | Kyllä |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 50 |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 800 mm |
| Tuotteen syvyys | 1100 mm |
| Tuotteen korkeus | 2265 mm |
| Paino | 175 kg |
| Koko | 48,3 cm (19") |
| Pakkaustiedot | |
| Mutterit sisältyvät | Kyllä |
| Muttereiden lukumäärä | 50 |
| Asennussarja | Kyllä |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Ruuvien määrä | 50 |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85381000 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Telineen kapasiteetti | 48U |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85381000 |