HP Poly Studio X52 -All-In-One-videopalkki Ei radiota tai virtajohtoa GSA/TAA
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 8D8K9AA
- EAN: 0017229178625 0197497110579
Offer details
Reasons To Buy
Valitse, miten haluat liittyä kokoukseen
Tarjoa käyttäjille heidän tarvitsemansa joustavuus liittyä mihin tahansa pilvipalvelun videopuheluun sisäänrakennetuilla sovelluksilla, standardeja noudattavilla protokollilla tai käyttäen omia laitteitaan yhdistettynä huonejärjestelmään.
Kaikki näkyvät ja kuuluvat
Varmista, että kaikki ovat yhtä lailla mukana puhelussa korkealla äänen- ja videolaadulla sekä Polyn innovatiivisilla teknologioilla, jotka sisältävät täsmällisen tarkan tekoälyn tehostaman automaattisen rajauksen ja älykkäät äänisuodattimet.
Yritystason hallintaa
Poly Lens -etälaitehallinnalla saat paremman näkyvyyden työtiloihin koko organisaatiossa. IT-ammattilaiset voivat valvoa Poly-laitteita ja suorittaa niihin vianmääritystoimia etänä, ja ohjelmistojen ja käytäntöjen käyttöönotto massana on suoraviivaisempaa.
Description
Videoneuvottelukokemusta parantamaan suunniteltu Poly Studio X52 -all-in-one-videopalkki tekee kokouksista yksinkertaisempia ja parempia. Anna huoneessa ja muualla olevien osallistujien osallistua tasavertaisesti innovatiivisilla ääni- ja videokokemuksilla.
Specifications
| Suorituskyky | |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ryhmävideoneuvottelujärjestelmä |
| Tuotteen väri | musta |
| Kameroiden lukumäärä | 1 |
| Tekniset tiedot | |
| Tuotetyyppi | Ryhmävideoneuvottelujärjestelmä |
| Tuotteen väri | musta |
| Lavan paino | 357 kg |
| Kameroiden lukumäärä | 1 |
| Yleisen tuoteturvallisuusasetuksen (GPSR) URL-osoite | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11006260_en-US-1.pdf |
| Video | |
| Megapikselit | 20 MP |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Digitaalinen zoomaus | 5x |
| Tuetut videomuodot | H.264, H.265, AVC |
| Tuetut videomoodit | 2160p |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 3840 x 2160, 800 x 600 (SVGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1024 x 768 (XGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720) |
| Suurin kuvataajuus | 60 fps |
| Videon enimmäisresoluutio | 3840 x 2160 pikseliä |
| Ääni | |
| Kaiun poisto | Kyllä |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Automaattinen vahvistuksen ohjaus | Kyllä |
| Kaiuttimien lukumäärä | 2 |
| Kaksisuuntainen audiojärjestelmä | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-tuloporttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-lähtöporttien lukumäärä | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kamera | |
| Megapikselit | 20 MP |
| Vaakasuuntainen näkökenttä | 95° |
| Digitaalinen zoomaus | 5x |
| Diagonaalinen näkökenttä | 110° |
| Kameratyyppi | Yksi kamera |
| Zoomaus-ominaisuus | Kyllä |
| Ominaisuudet | |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Logistiikkatiedot | |
| Alkuperämaa | Laos |
| UNSPSC-koodi | 45111902 |
| Lavan paino | 357 kg |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Varastointilämpötila | -40 - 70 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 15 - 80% |
| Lämmön poisohjaus | 65 BTU/h |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 769,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 115,2 mm |
| Tuotteen korkeus | 103 mm |
| Paino | 2,54 kg |
| Pakkauksen paino | 300 g |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 300 g |
| Pakkauksen sisältö | |
| Mikrofoneja mukana | 2 |
| Mikrofoni sisältyy | Kyllä |
| Sisältää johdot | HDMI, LAN (RJ-45), Teho |