OtterBox React matkapuhelimen suojakotelo 16 cm (6.3") Suojus musta
- Brand: OtterBox
- Category:
- SKU: 77-97760
- EAN: 0840304794928
OtterBox React, Suojus, Google, Pixel 9a, 16 cm (6.3"), musta
Offer details
Description
OtterBox React. Kotelotyyppi: Suojus, Tuotemerkin yhteensopivuus: Google, Yhteensopivuus: Pixel 9a, Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 16 cm (6.3"), Pinnan väri: Yksivärinen, Tuotteen väri: musta
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Kotelotyyppi | Suojus |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | |
| Yhteensopivuus | Pixel 9a |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 16 cm (6.3") |
| Suojaustoiminnot | Pudotuksenkestävä, Naarmuuntumisenkestävä |
| Sisäinen akku | Ei |
| Työpöytäteline | Ei |
| Langaton lataaminen | Kyllä |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Kierrätetyt materiaalit | Kierrätetty muovi |
| Sotilasstandardi | MIL-STD-810G |
| Valmistettu kierrätetyistä materiaaleista | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 78,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 159,7 mm |
| Tuotteen syvyys | 11,8 mm |
| Paino | 30,27 g |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Määrä per tuotepakkaus | 20 kpl |
| Tukkupakkauksen leveys | 249,2 mm |
| Tuotepakkauksen pituus | 193,7 mm |
| Tukkupakkauksen korkeus | 300 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 1,2 kg |
| Muut ominaisuudet | |
| Langaton lataaminen | Kyllä |