OtterBox Defender matkapuhelimen suojakotelo 17,5 cm (6.9") Suojus musta
- Brand: OtterBox
- Category:
- SKU: 77-97483
- EAN: 0840304787128
OtterBox Defender, Suojus, Samsung, Galaxy S25 Ultra, 17,5 cm (6.9"), musta
Offer details
Description
OtterBox Defender. Kotelotyyppi: Suojus, Tuotemerkin yhteensopivuus: Samsung, Yhteensopivuus: Galaxy S25 Ultra, Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 17,5 cm (6.9"), Pinnan väri: Yksivärinen, Tuotteen väri: musta
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Kotelotyyppi | Suojus |
| Tuotteen väri | musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Samsung |
| Materiaali | Silikoni |
| Yhteensopivuus | Galaxy S25 Ultra |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 17,5 cm (6.9") |
| Suojaustoiminnot | Pudotuksenkestävä, Pölynkestävä, Iskunkestävä, Likaa hylkivä |
| Sisäinen akku | Ei |
| Langaton lataaminen | Kyllä |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Helppo käyttää | Kyllä |
| Kierrätetyt materiaalit | Kierrätetty muovi |
| Sotilasstandardi | MIL-STD-810G |
| Valmistettu kierrätetyistä materiaaleista | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89,8 mm |
| Tuotteen korkeus | 174,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 14,5 mm |
| Paino | 67,43 g |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Määrä per tuotepakkaus | 20 kpl |
| Tukkupakkauksen leveys | 249,2 mm |
| Tuotepakkauksen pituus | 193,7 mm |
| Tukkupakkauksen korkeus | 300 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 1,94 kg |
| Muut ominaisuudet | |
| Langaton lataaminen | Kyllä |