Lexmark 56F0ZA0 kuvayksikkö 60000 sivua
- Brand: Lexmark
- Category:
- SKU: 56F0ZA0
- EAN: 0734646637503
Lexmark 56F0ZA0, 60000 sivua, Musta, Laser, Lexmark, 140 mm, 385 mm
Offer details
Description
Lexmark 56F0ZA0. Sivumäärä: 60000 sivua, Sopii värien tulostukseen: Musta, Tulostustekniikka: Laser. Pakkauksen leveys: 140 mm, Pakkauksen syvyys: 385 mm, Pakkauksen korkeus: 300 mm
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Tulostustekniikka | Laser |
| Sivumäärä | 60000 sivua |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Lexmark |
| Sopii värien tulostukseen | Musta |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 1,93 kg |
| Pakkauksen leveys | 140 mm |
| Pakkauksen syvyys | 385 mm |
| Pakkauksen korkeus | 300 mm |
| Tekniset tiedot | |
| Tulostustekniikka | Laser |
| Sivumäärä | 60000 sivua |
| Pakkauksen paino | 1,93 kg |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Lexmark |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |