Lenovo 02DL128 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila 65 W Musta
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 02DL128
- EAN: 5706998935762
Lenovo 02DL128, Kannettava tietokone, Sisätila, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 20 V
Offer details
Description
Lenovo 02DL128. Tarkoitus: Kannettava tietokone, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: Musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Lähtöteho | 65 W |
| Ulostulojännite | 20 V |
| Lähtövirta | 3,25 A |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Tuotteen väri | Musta |
| Virran tyyppi | AC–DC |
| Syöttöjännite | 1.8 A |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Virranhallinta | |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Lähtöteho | 65 W |
| Ulostulojännite | 20 V |
| Lähtövirta | 3,25 A |
| Syöttöjännite | 1.8 A |
| Suorituskyky | |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virran tyyppi | AC–DC |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |