HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage levyjärjestelmä 1,92 TB Teline ( 2U ) Musta, Hopea
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Q80B
- EAN: 0190017620732 4549821495405
HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage, 1,92 TB, SSD, Serial Attached SCSI (SAS), 5 kg, Teline ( 2U ), Musta, Hopea
Offer details
Description
HPE MSA 2062 16Gb Fibre Channel SFF Storage. Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti: 1,92 TB, Asennetun tallennusaseman tyyppi: SSD, Tallennuslaitteen liitäntä: Serial Attached SCSI (SAS). Alustatyyppi: Teline ( 2U ), Laitteen luokka: Pienet & Keskikokoiset Yritykset. Tuettujen tallennusasemien lukumäärä: 24, Tuetut tallennusasematyypit: HDD & SSD. Tuotteen leveys: 89 mm, Tuotteen syvyys: 445 mm, Tuotteen korkeus: 508 mm, Paino: 5 kg. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Tallennusväline | |
|---|---|
| Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti | 1,92 TB |
| Asennetut tallennusasemat | Kyllä |
| Asennetun tallennusaseman tyyppi | SSD |
| Asennettujen tallennusasemien määrä | 2 |
| Tuetut tallennusasematyypit | HDD & SSD |
| Tuettujen tallennusasemien lukumäärä | 24 |
| Suurin tuettu tallennuskapasiteetti | 1831,68 TB |
| Tallennuslaitteen liitäntä | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Tallennusaseman kapasiteetti | 1,92 TB |
| Tallennusasematyypit | (2) HPE 1.92 TB Read Intensive SFF SSDs included (maximum 24 SFF drives per array model) |
| Liitettävyys | |
| Isäntäportit | 8 |
| Valokuitu | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Laitteen luokka | Pienet & Keskikokoiset Yritykset |
| Alustatyyppi | Teline ( 2U ) |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Suorituskyky | |
| Laitteen luokka | Pienet & Keskikokoiset Yritykset |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut palvelinkäyttöjärjestelmät | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89 mm |
| Tuotteen syvyys | 445 mm |
| Tuotteen korkeus | 508 mm |
| Paino | 5 kg |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Takuuaika | 3 vuosi/vuosia |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Muut ominaisuudet | |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Server 2022 Windows Server 2019 Windows Server 2016 VMWare vSphere 6.7 Red Hat Linux 8 SuSE SLES 15 |
| Paino (brittiläinen) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Varastoinnin peilaus | No |
| SAN varmuuskopioinnin tuki | Yes |
| Insight manager-tuki | No |
| Tallennusaseman ohjain | HPE MSA 2060 16Gb FC storage controllers, 4-ports per controller |
| Laajennuksen kuvaus | 24 drive bay 2060 SFF drive enclosures and/or 12 drive bay 2060 LFF drive enclosures (add up to 9) |
| Klusterointituki | Yes |
| Takuuaika | 3 vuosi/vuosia |