HPE MSA 2060 levyjärjestelmä 29 TB Teline ( 2U ) Hopea, Musta
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P79248-B25
- EAN: 0190017783000
HPE MSA 2060, 29 TB, HDD, 2.5", 5 kg, Teline ( 2U ), Hopea, Musta
Offer details
Description
HPE MSA 2060. Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti: 29 TB, Asennetun tallennusaseman tyyppi: HDD, Kiintolevyn koko: 2.5". Alustatyyppi: Teline ( 2U ), Laitteen luokka: Suuryritys. Tuettujen tallennusasemien lukumäärä: 24, Tuetut tallennusasematyypit: HDD & SSD, Tuetut tallennusasemaliitännät: SAS. Tuotteen leveys: 89 mm, Tuotteen syvyys: 445 mm, Tuotteen korkeus: 508 mm, Paino: 5 kg. Tuotteen väri: Hopea, Musta
Specifications
| Tallennusväline | |
|---|---|
| Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti | 29 TB |
| Asennetut tallennusasemat | Kyllä |
| Asennetun tallennusaseman tyyppi | HDD |
| Asennettujen tallennusasemien määrä | 12 |
| Tuetut tallennusasematyypit | HDD & SSD |
| Tuettujen tallennusasemien lukumäärä | 24 |
| Suurin tuettu tallennuskapasiteetti | 2710 TB |
| Tallennusaseman kapasiteetti | 2,4 TB |
| Kiintolevyn koko | 2.5" |
| Tallennusasematyypit | Up to 24 SFF HDD and/or SSD per base array |
| Tuetut tallennusasemaliitännät | SAS |
| Liitettävyys | |
| Isäntäportit | 4 |
| Valokuitu | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Alustatyyppi | Teline ( 2U ) |
| Tuotteen väri | Hopea, Musta |
| Suorituskyky | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut palvelinkäyttöjärjestelmät | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89 mm |
| Tuotteen syvyys | 445 mm |
| Tuotteen korkeus | 508 mm |
| Paino | 5 kg |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Muut ominaisuudet | |
| Kotelo | SFF |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Server 2022; Windows Server 2019; Windows Server 2016; VMWare vSphere 6.7; Red Hat Linux 8; SuSE SLES 15; See HPE SPOCK for more details. |
| Paino (brittiläinen) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Tallennusaseman ohjain | 2x 10/25 GbE iSCSI 4-port Controller |
| Laajennuksen kuvaus | 24 drive bay 2060 SFF drive enclosure or 12 drive bay 2060 LFF drive enclosure (add up to 9 with any combination) |