HPE MSA 2060 10GbE iSCSI SFF Storage levyjärjestelmä 0 TB Teline ( 2U ) Hopea, Musta
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Q76B
- EAN: 0190017620701 4549821495375
HPE MSA 2060 10GbE iSCSI SFF Storage, 0 TB, HDD+SSD, 5 kg, Teline ( 2U ), Hopea, Musta
Offer details
Description
HPE MSA 2060 10GbE iSCSI SFF Storage. Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti: 0 TB, Asennetun tallennusaseman tyyppi: HDD+SSD. Alustatyyppi: Teline ( 2U ), Laitteen luokka: Suuryritys. Tuettujen tallennusasemien lukumäärä: 24, Tuetut tallennusasematyypit: HDD & SSD. Tuotteen leveys: 89 mm, Tuotteen syvyys: 445 mm, Tuotteen korkeus: 508 mm, Paino: 5 kg. Tuotteen väri: Hopea, Musta
Specifications
| Tallennusväline | |
|---|---|
| Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti | 0 TB |
| Asennetut tallennusasemat | Ei |
| Asennetun tallennusaseman tyyppi | HDD+SSD |
| Asennettujen tallennusasemien määrä | 0 |
| Tuetut tallennusasematyypit | HDD & SSD |
| Tuettujen tallennusasemien lukumäärä | 24 |
| Suurin tuettu tallennuskapasiteetti | 1843,2 TB |
| Tallennusasematyypit | Up to 24 SFF HDD and/or SSD per array model |
| Liitettävyys | |
| Isäntäportit | 8 |
| USB-liitettävyys | Ei |
| Valokuitu | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Alustatyyppi | Teline ( 2U ) |
| Sisäinen | Kyllä |
| Tuotteen väri | Hopea, Musta |
| Tuulettimien määrä | 2 tuuletin(ta) |
| Suorituskyky | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut palvelinkäyttöjärjestelmät | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89 mm |
| Tuotteen syvyys | 445 mm |
| Tuotteen korkeus | 508 mm |
| Paino | 5 kg |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Muut ominaisuudet | |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Server 2022 Windows Server 2019 Windows Server 2016 VMWare vSphere 6.7 Red Hat Linux 8 SuSE SLES 15 |
| Paino (brittiläinen) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Varastoinnin peilaus | No |
| SAN varmuuskopioinnin tuki | Yes |
| Insight manager-tuki | No |
| Tallennusaseman ohjain | HPE MSA 2060 10/25Gb iSCSI storage controllers, 4-ports each |
| Laajennuksen kuvaus | 24 drive bay 2060 SFF drive enclosure and/or 12 drive bay 2060 LFF drive enclosure (add up to 9) |
| Klusterointituki | Yes |