HPE MSA 1060 levyjärjestelmä 14 TB Teline ( 2U ) Hopea, Musta
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P79251-B25
- EAN: 0190017783031
HPE MSA 1060, 14 TB, HDD, 2.5", 5 kg, Teline ( 2U ), Hopea, Musta
Offer details
Description
HPE MSA 1060. Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti: 14 TB, Asennetun tallennusaseman tyyppi: HDD, Kiintolevyn koko: 2.5". Alustatyyppi: Teline ( 2U ), Laitteen luokka: Suuryritys. Tuettujen tallennusasemien lukumäärä: 24, Tuetut tallennusasematyypit: HDD & SSD, Tuetut tallennusasemaliitännät: SAS. Tuotteen leveys: 89 mm, Tuotteen syvyys: 445 mm, Tuotteen korkeus: 508 mm, Paino: 5 kg. Tuotteen väri: Hopea, Musta
Specifications
| Tallennusväline | |
|---|---|
| Asennetun muistin kokonaiskapasiteetti | 14 TB |
| Asennetut tallennusasemat | Kyllä |
| Asennetun tallennusaseman tyyppi | HDD |
| Asennettujen tallennusasemien määrä | 12 |
| Tuetut tallennusasematyypit | HDD & SSD |
| Tuettujen tallennusasemien lukumäärä | 24 |
| Suurin tuettu tallennuskapasiteetti | 383 TB |
| Tallennusaseman kapasiteetti | 1,2 TB |
| Kiintolevyn koko | 2.5" |
| Tallennusasematyypit | Twelve 1.2 TB 10K SFF Hard Disk Drives included; Add up to twelve additional SFF HDD and/or SSD per base array |
| Tuetut tallennusasemaliitännät | SAS |
| Liitettävyys | |
| Isäntäportit | 2 |
| Valokuitu | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Alustatyyppi | Teline ( 2U ) |
| Tuotteen väri | Hopea, Musta |
| Suorituskyky | |
| Laitteen luokka | Suuryritys |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut palvelinkäyttöjärjestelmät | Windows Server 2022, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89 mm |
| Tuotteen syvyys | 445 mm |
| Tuotteen korkeus | 508 mm |
| Paino | 5 kg |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Muut ominaisuudet | |
| Kotelo | SFF |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Windows Server 2022; Windows Server 2019; Windows Server 2016; VMWare vSphere™ 6.7; Red Hat Linux 8; SUSE™ SLES 15; See HPE SPOCK for more details. |
| Paino (brittiläinen) | 4,99 kg (11 lbs) |
| Tallennusaseman ohjain | 2x 12 Gb SAS 2-port Controllers |
| Laajennuksen kuvaus | 24 drive bay SFF 2060 drive enclosure or 12 drive bay LFF 2060 drive enclosure (add up to 3) |