DELL WL5024 Kuulokkeet Langallinen & langaton Pääpanta Ilmailu/lennonjohto USB Type-C Bluetooth Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: WL5024-DEMEA
- EAN: 5397184820421 0884116451907
DELL WL5024, Langallinen & langaton, Ilmailu/lennonjohto, 20 - 20000 Hz, 219 g, Kuulokkeet, Musta
Offer details
Related Products
Description
DELL WL5024. Tuotetyyppi: Kuulokkeet. Yhteysteknologia: Langallinen & langaton, Bluetooth. Suositeltu käyttö: Ilmailu/lennonjohto. Kuulokkeiden taajuus: 20 - 20000 Hz. Langaton alue: 30 m. Johdon pituus: 1,5 m. Paino: 219 g. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Suorituskyky | |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Suositeltu käyttö | Ilmailu/lennonjohto |
| Kuulokkeiden tyyppi | Kaksikanavainen |
| Käyttötapa | Pääpanta |
| Tuotteen väri | musta |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Nappi |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Toimii Google Assistantin kanssa | Kyllä |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Operointinäppäimet | Mykistä, Äänenvoimakkuus +, Volume - |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Irrotettava kaapeli | Kyllä |
| Toimii Apple Sirin kanssa | Kyllä |
| BeamForming-teknologia | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen & langaton |
| USB-liitettävyys | Kyllä |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Bluetooth | Kyllä |
| Langaton alue | 30 m |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Kuulokkeet | |
| Korvakytkentä | Korvanpäällis |
| Kuulokkeiden taajuus | 20 - 20000 Hz |
| Kuulokkeiden herkkyys | 120 dB |
| Ajuriyksikkö | 4 cm |
| Suurin syöttöteho | 50 mW |
| Meluntorjuntatyyppi | Aktiivinen |
| Melua vaimentava | Kyllä |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonityyppi | Puomi |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Yksisuuntainen |
| Mikrofonien lukumäärä | 5 |
| Akku | |
| Puheaika | 34 h |
| Musiikin toistoaika | 78 h |
| Akun latausaika | 2,5 h |
| Akun kapasiteetti | 750 mAh |
| Pikalataus | Kyllä |
| Paristokäyttöinen | Kyllä |
| Latauslähde | USB |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -5 - 45 °C |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 150 mm |
| Tuotteen syvyys | 70 mm |
| Tuotteen korkeus | 190 mm |
| Paino | 219 g |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältyvät sovittimet | USB |
| Sisältää johdot | C-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Pussi | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | Kyllä |
| Vaadittu latausteho (väh.) | 2,5 W |
| Vaadittu latausteho (enint.) | 2,5 W |
| Toimittajan tiedot | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam |
| Muut ominaisuudet | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam |