Offer details
Related Products
Description
DELL WH5024. Tuotetyyppi: Kuulokkeet. Yhteysteknologia: Langallinen. Suositeltu käyttö: Puhelut/Musiikki. Kuulokkeiden taajuus: 20 - 20000 Hz. Johdon pituus: 2 m. Paino: 189 g. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Suorituskyky | |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Suositeltu käyttö | Puhelut/Musiikki |
| Kuulokkeiden tyyppi | Kaksikanavainen |
| Käyttötapa | Pääpanta |
| Tuotteen väri | Musta |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Nappi |
| Johdon pituus | 2 m |
| Sertifiointi | Microsoft Teams (Open Office) Certified Zoom Certified |
| Kaapelin väri | Musta |
| Ohjausyksikön tyyppi | Johdollinen ohjausyksikkö |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Signaali-kohinasuhde (SNR) | 53 dB |
| Operointinäppäimet | Vastaa/lopeta puhelu, Mykistä, Äänenvoimakkuus +, Volume - |
| Säädettävä otsanauha | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| USB-liitettävyys | Kyllä |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Taajuusvaste (puhetila) | 100 - 8000 Hz |
| Taajuusvaste (musiikkitila) | 20 - 20000 Hz |
| Kuulokkeet | |
| Korvakytkentä | Korvanpäällis |
| Kuulokkeiden taajuus | 20 - 20000 Hz |
| Kuulokkeiden herkkyys | 120 dB |
| Ajuriyksikkö | 4 cm |
| Meluntorjuntatyyppi | Aktiivinen |
| Melua vaimentava | Kyllä |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonityyppi | Puomi |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofonin herkkyys | -45 dB |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Yksisuuntainen |
| Mikrofonien lukumäärä | 2 |
| Melua vaimentava mikrofoni | Kyllä |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10 Home x64, Windows 11 x64 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 189 g |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää johdot | A-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Korvapehmusteen materiaali | Keinonahka |
| Toimittajan tiedot | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam, Muovi |
| Muut ominaisuudet | |
| Materiaali | Keinonahka, Memory foam, Muovi |
| Signaali-kohinasuhde (SNR) | 53 dB |