DELL WD19S-130W Langallinen USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-WD19S130W
- EAN: 5397184513972 5715063157039 57 ...3157039 5704174523529 5704174894957 0884116398332 5055190199411 5704174644316 3523210098744 5704174402152 5415247275039more
DELL WD19S-130W, Langallinen, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Musta, 5120 x 2880 pikseliä, DC
Offer details
Related Products
Description
DELL WD19S-130W. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 5120 x 2880 pikseliä. Virtalähteen malli: DC, AC-syöttöjännite: 120 - 230 V, AC-syöttötaajuus: 50 - 60 Hz. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10...
Specifications
| Liitettävyys | |
|---|---|
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| USB 2.0 -porttien määrä | 0 |
| Isäntäkoneen käyttöliittymä | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| Mikrofonitulo | Ei |
| Kuulokelähdöt | 0 |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | musta |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Digitaalinen enimmäistarkkuus | 5120 x 2880 pikseliä |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| Tallennusväline | |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | DC |
| AC-syöttöjännite | 120 - 230 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Virtakaapelin pituus | 1 m |
| Virtalähde | 130 W |
| Ohjelmisto | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 205 mm |
| Tuotteen syvyys | 90 mm |
| Tuotteen korkeus | 29 mm |
| Paino | 585 g |
| Pakkauksen leveys | 300 mm |
| Pakkauksen syvyys | 290 mm |
| Pakkauksen korkeus | 62 mm |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen leveys | 300 mm |
| Pakkauksen syvyys | 290 mm |
| Pakkauksen korkeus | 62 mm |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 35,74 |
| PAIA-versio | PAIA/GaBi not used |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 5,95 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 25,6 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 6,61 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | -2,42 |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 35,74 |
| Pakkauksen sisältö | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |