DELL WB3023 verkkokamera 2560 x 1440 pikseliä USB 2.0 Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: WB3023-DEMEA
- EAN: 5397184775127 0884116447566
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL WB3023, 2560 x 1440 pikseliä, Quad HD, 60 fps, 1280x720@24fps, 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@30fps, 2560x1440@24fps,..., M-JPEG, 2x
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Webcam - WB3023-DEMEA |
8231481 | Register free see stock | ||
|
2K QHD Webcam - WB3023 |
WB3023DEME | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL WB3023. Videon enimmäisresoluutio: 2560 x 1440 pikseliä, Kameran HD-tyyppi: Quad HD, Suurin kuvataajuus: 60 fps. Käyttöliittymä: USB 2.0, Tuotteen väri: Musta, Kiinnitystyyppi: Klipsi. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 11. Tuotteen leveys: 48 mm, Tuotteen syvyys: 69 mm, Paino: 151 g. Mikrofonin suuntatyyppi: Suuntaukseton, Mikrofonin toiminta-alue: 2 m
Specifications
| Suorituskyky | |
|---|---|
| Kameran HD-tyyppi | Quad HD |
| Videon enimmäisresoluutio | 2560 x 1440 pikseliä |
| Suurin kuvataajuus | 60 fps |
| Resoluutio kaappausnopeudella | 1280x720@24fps, 1280x720@30fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@30fps, 2560x1440@24fps, 2560x1440@30fps |
| Tuetut videomuodot | M-JPEG |
| Automaattinen tarkennus | Kyllä |
| Digitaalinen zoomaus | 2x |
| Valkotasapaino | Auto |
| Melun vähentäminen | Kyllä |
| Diagonaalinen näkökenttä | 78° |
| Yksityisyystyyppi | Verkkokameran suojus |
| Yksityiskamera | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
| Käyttöliittymä | USB 2.0 |
| Tuotteen väri | musta |
| Jalka-asennuksen tuki | Kyllä |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Suuntaukseton |
| Kiinnitystyyppi | Klipsi |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Mikrofonin toiminta-alue | 2 m |
| Ohjelmisto | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 48 mm |
| Tuotteen syvyys | 69 mm |
| Paino | 151 g |
| Mikrofoni | |
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Suuntaukseton |
| Mikrofonin toiminta-alue | 2 m |
| Muut ominaisuudet | |
| Jalka-asennuksen tuki | Kyllä |