DELL Universal Dock - UD22 Telakointi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: 210-BEYV
- EAN: 0884116431442 5902002192590 53 ...2192590 5397184687413 5397184718841 5704174962151more
DELL Universal Dock - UD22, Telakointi, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 96 W, 10,100,1000 Mbit/s, musta, 5120 x 2880 pikseliä
Offer details
Related Products
Description
DELL Universal Dock - UD22. Yhteysteknologia: Telakointi, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, USB Power Delivery asti: 96 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: musta, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 5120 x 2880 pikseliä, Kaapelilukon aukkotyyppi: Kensington. Virtalähteen malli: DC, AC-syöttöjännite: 100 - 240 V, AC-syöttötaajuus: 50 - 60 Hz. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 11, Mac-käyttöjärjestelmätuki: MacOS, Linux-käyttöjärjestelmätuki: Ubuntu 20.04 LTS
Specifications
| Liitettävyys | |
|---|---|
| Yhteysteknologia | Telakointi |
| Isäntäkoneen käyttöliittymä | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| Mikrofonitulo | Ei |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery -versio | 3.0 |
| USB PowerShare | Kyllä |
| PowerShare-tuettujen USB-porttien lukumäärä | 2 |
| USB Power Delivery asti | 96 W |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | musta |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Digitaalinen enimmäistarkkuus | 5120 x 2880 pikseliä |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.) | 100 x 100 mm |
| Tallennusväline | |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | DC |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Syöttöjännite | 2.5 A |
| Ulostulojännite | 19.5 V |
| Lähtövirta | 6,67 A |
| Virtalähde | 130 W |
| Ohjelmisto | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | MacOS |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Ubuntu 20.04 LTS |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 76 mm |
| Tuotteen syvyys | 166 mm |
| Tuotteen korkeus | 32 mm |
| Paino | 416 g |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | MacOS |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | USB Type-C |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733020 |