DELL UltraSharp U2722D tietokoneen litteä näyttö 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliä Quad HD LCD Musta, Hopea
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: U2722D
- EAN: 0884116390763
DELL UltraSharp U2722D, 68,6 cm (27"), 2560 x 1440 pikseliä, Quad HD, LCD, 8 ms, Musta, Hopea
Offer details
Related Products
Description
DELL UltraSharp U2722D. Näytön halkaisija: 68,6 cm (27"), Näytön erottelutarkkuus: 2560 x 1440 pikseliä, HD-tyyppi: Quad HD, Näytön teknologia: LCD, Vasteaika (tyypillinen): 8 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäänrakennettu USB-keskus, USB-keskuksen versio: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| HDCP | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 350 cd/m² |
| Näytön halkaisija | 68,6 cm (27") |
| Näytön erottelutarkkuus | 2560 x 1440 pikseliä |
| Vasteaika (tyypillinen) | 8 ms |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 1000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Skannausalue (vaaka) | 30 - 90 kHz |
| Skannausalue (pysty) | 49 - 76 Hz |
| Kuvakoko, vaaka | 59,7 cm |
| Kuvakoko, pysty | 33,6 cm |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | Quad HD |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 2560 x 1440 |
| Tuetut videomoodit | 480i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Näytön muoto | Litteä |
| Pikselitiheys | 108,78 ppi |
| Värikirjo | 100% |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Vasteaika (min.) | 5 ms |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vakiovärialue | sRGB |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Multimedia | |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Suunnittelu | |
| Asema markkinoilla | Koti |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Raskasmetallivapaa | Hg (elohopea) |
| Jalkojen väri | Hopea |
| Etureuna | Musta |
| Irrotettava tuki | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Kyllä |
| USB-keskuksen versio | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB upstream -porttityyppi | USB Type-C |
| Upstream -porttien määrä | 1 |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 3 |
| USB C-tyypin downstream -porttien määrä | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 0 |
| DVI-portti | Ei |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| HDCP | Kyllä |
| Äänen ulostulo | Kyllä |
| Kuulokkeiden liitettävyys | 3,5 mm |
| HDMI | Kyllä |
| HDMI-versio | 1.4 |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| USB Power Delivery asti | 15 W |
| USB C-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| HDCP versio | 1.4 |
| Ergonomia | |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -45 - 45° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 15 cm |
| Virranhallinta | |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Tehonkulutus (maks.) | 74 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,3 W |
| Virrankulutus | 20 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Virrankulutus (PowerSave) | 16,11 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | E |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 20 kWh |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 5000 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 12192 m |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 611,3 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 185 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 535,1 mm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 7,3 mm |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 7,3 mm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 9,05 mm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 611,3 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 352 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 49,5 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,19 kg |
| Paino (ilman jalustaa) | 4,38 kg |
| Pakkauksen paino | 9,62 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 9,62 kg |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB Type-C |
| DisplayPort-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB Type-C |
| DisplayPort-kaapelin pituus | 1,8 m |
| Muut ominaisuudet | |
| Raskasmetallivapaa | Hg (elohopea) |
| Tehonkulutus (maks.) | 74 W |
| Leveys (ilman jalustaa) | 611,3 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 352 mm |
| HDMI | Kyllä |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 49,5 mm |
| USB Power Delivery asti | 15 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Etureuna | Musta |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |
| Tekniset tiedot | |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,19 kg |
| Kosketusnäyttö | Ei |