DELL SP325 kaiutinpuhelin Universaali USB Type-C Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: SP325-EMEA
- EAN: 5397184961544
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL SP325, Universaali, Musta, 0,75 m, Painikkeet, IP64, 82 dB
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Wired Speakerphone SP325 |
11890662 | Register free see stock | ||
|
Pro Wired Speakerphone - SP325 |
SP325EMEA | |||
Related Products
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL SP325. Laitteen tyyppi: Universaali, Tuotteen väri: Musta, Johdon pituus: 0,75 m. Lähtöteho: 3,2 W, Taajuusalue: 90 - 20000 Hz. Mikrofonin taajuus: 100 - 14000 Hz, Mikrofonin suuntatyyppi: Suuntaukseton, Mikrofonin herkkyys: -37 dB. Käyttöliittymä: USB Type-C, Yhteysteknologia: Langallinen. Käyttöjännite: 5 V
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| International Protection (IP)-koodi | IP64 |
| Laitteen tyyppi | Universaali |
| Tuotteen väri | musta |
| Johdon pituus | 0,75 m |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Äänenpaineen taso (maks) | 82 dB |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Melua vaimentava | Kyllä |
| Kaiuttimet | |
| Lähtöteho | 3,2 W |
| Taajuusalue | 90 - 20000 Hz |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonien lukumäärä | 4 |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Suuntaukseton |
| Mikrofonin herkkyys | -37 dB |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Käyttöliittymä | USB Type-C |
| Virranhallinta | |
| Käyttöjännite | 5 V |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 125 mm |
| Paino | 295 g |
| Tuotteen syvyys | 39 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää liitäntäadapterit | USB C-tyyppiˌ naaras - USB A-tyyppiˌ koiras |
| Säilytyspussi | Kyllä |