DELL SP3022 kaiutinpuhelin Universaali
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: SP3022-DEMEA
- EAN: 5397184657423
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL SP3022, Universaali, 80 dB, 0,85 m, 90 - 20000 Hz, 120 - 7000 Hz, Suuntaukseton
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Speakerphone SP3022 |
7308671 | Register free see stock | ||
|
Pro AI Noise Cancellation Desktop Speakerphone - SP3022 |
SP3022DEME | |||
Related Products
- Litteät tietokonenäytöt
- Kevyet asiakaspäätteet
- Tietokoneet/työasemat
- All-in-One-tietokoneet/-työasemat
- Kannettavat tietokoneet
-
Category: Litteät tietokonenäytöt
-
Category: Litteät tietokonenäytöt
-
Category: Kevyet asiakaspäätteet
-
Category: Kevyet asiakaspäätteet
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL SP3022. Laitteen tyyppi: Universaali, Signaali-kohinasuhde (SNR): 80 dB, Johdon pituus: 0,85 m. Taajuusalue: 90 - 20000 Hz. Mikrofonin taajuus: 120 - 7000 Hz, Mikrofonin suuntatyyppi: Suuntaukseton, Mikrofonin herkkyys: 72 dB. Yhteysteknologia: Langallinen, USB-liitin: USB Type-C. Tuotteen leveys: 71 mm, Tuotteen syvyys: 226 mm, Tuotteen korkeus: 58,7 mm
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Signaali-kohinasuhde (SNR) | 80 dB |
| Laitteen tyyppi | Universaali |
| Johdon pituus | 0,85 m |
| Kaiuttimet | |
| Taajuusalue | 90 - 20000 Hz |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonin taajuus | 120 - 7000 Hz |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Suuntaukseton |
| Mikrofonin herkkyys | 72 dB |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 0 - 90% |
| Säilytysympäristön kosteus | 0 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 71 mm |
| Paino | 324 g |
| Tuotteen korkeus | 58,7 mm |
| Tuotteen syvyys | 226 mm |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85182900 |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85182900 |