DELL SL525 kaiutinpuhelin Universaali Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: SL525-EMEA
- EAN: 5397184961513
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL SL525, Universaali, Musta, 30 m, 0,75 m, IP64, Microsoft Teams Zoom
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Plus Wireless SpeakerphoneSL525 |
11890713 | Register free see stock | ||
|
Pro Plus Wireless Speakerphone - SL525 |
SL525EMEA | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL SL525. Laitteen tyyppi: Universaali, Tuotteen väri: Musta, Maksimi käyttöetäisyys: 30 m. Herkkyys: 86 dB, Ohjaimen tyyppi: Dynaaminen, Lähtöteho: 8 W. Mikrofonin taajuus: 100 - 14000 Hz, Mikrofonin suuntatyyppi: Suuntaukseton. Yhteysteknologia: Langaton, USB-liitin: USB Type-C. Virtalähteen malli: Akku, Akun kapasiteetti: 3200 mAh, Puheaika: 12 h
Specifications
| Ominaisuudet | |
|---|---|
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Maksimi käyttöetäisyys | 30 m |
| International Protection (IP)-koodi | IP64 |
| Laitteen tyyppi | Universaali |
| Tuotteen väri | Musta |
| Sertifiointi | Microsoft Teams Zoom |
| Johdon pituus | 0,75 m |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Kannettava | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Kaiuttimet | |
| Lähtöteho | 8 W |
| Herkkyys | 86 dB |
| Taajuusalue | 90 - 20000 Hz |
| Ohjaimen tyyppi | Dynaaminen |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonien lukumäärä | 4 |
| Mikrofonin taajuus | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Suuntaukseton |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Bluetooth | Kyllä |
| USB-liitin | USB Type-C |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | Akku |
| Puheaika | 12 h |
| Akun latausaika | 2,5 h |
| Akun kapasiteetti | 3200 mAh |
| Akku | |
| Akun kapasiteetti | 3200 mAh |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 125 mm |
| Paino | 355 g |
| Tuotteen korkeus | 125 mm |
| Tuotteen syvyys | 39 mm |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Määrä | 1 |
| Sisältää johdot | USB A-tyyppi |