Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Thunderbolt 5 Smart Dock - SD25TB5 |
DELL-SD25TB5 | Register free see stock | ||
|
Pro TB 5 Smart Dock SD25TB5 |
11890661 | |||
|
Pro Thunderbolt 5 Smart Dock SD25TB5 |
DELSD25TB5 | |||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL SD25TB5. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: Thunderbolt 5, USB Power Delivery asti: 15 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 2500 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, Tiedonsiirtonopeus: 1,25 Gbit/s, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä. Virtalähde: 330 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 11, Muu käyttöjärjestelmätuki: ChromeOS
Specifications
| Liitettävyys | |
|---|---|
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| USB 2.0 -porttien määrä | 0 |
| Isäntäkoneen käyttöliittymä | Thunderbolt 5 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| Mikrofonitulo | Ei |
| Kuulokelähdöt | 0 |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 15 W |
| DisplayPort versio | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Thunderbolt 5 -porttien määrä | 2 |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Wake-on-LAN -valmius | Kyllä |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | musta |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Digitaalinen enimmäistarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| LED-merkkivalot | Teho |
| Tiedonsiirtonopeus | 1,25 Gbit/s |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington, Noble |
| Tuettujen tallennusasemien lukumäärä | 4 |
| Suurin päivitystaajuus | 120 Hz |
| Tallennusväline | |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Virranhallinta | |
| Virtalähde | 330 W |
| Ohjelmisto | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 90 mm |
| Tuotteen syvyys | 35,3 mm |
| Tuotteen korkeus | 205 mm |
| Paino | 632 g |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| LED-merkkivalot | Teho |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington, Noble |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC |
| Virtalähde mukana | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 103 |
| PAIA-versio | GaBi version 1, 2025 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 38,728 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 60,461 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 1,957 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 1,854 |
| Tekniset tiedot | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 103 |