Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Prem Conferencing Soundbar |
11860147 | Register free see stock | ||
|
Pro Premium Conferencing Soundbar - SB725 |
SB725-DWW | |||
Related Products
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
DELL Pro QVS1260 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Slim PC PC MustaCategory: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL SB725. Nimellisteho RMS: 3,6 W, Äänenpainetaso: 90 dB. Soundbar-kaiuttimen RMS-teho: 3,6 W. Tuotteen väri: Musta, Äänenvoimakkuuden säätö: Painikkeet, Käyttölämpötila (T-T): 0 - 40 °C. Yhteysteknologia: Langallinen. Tuotteen leveys: 298 mm, Tuotteen syvyys: 34,5 mm, Tuotteen korkeus: 40 mm
Specifications
| Ääni | |
|---|---|
| Nimellisteho RMS | 3,6 W |
| Äänenpainetaso | 90 dB |
| Soundbar-kaiutin | |
| Soundbar-kaiuttimen RMS-teho | 3,6 W |
| Subwoofer | |
| Alibassokaiutin sisältyy | Ei |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | musta |
| Seinäkiinnitteinen | Ei |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Painikkeet |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Bluetooth | Ei |
| HDMI-porttien lukumäärä | 0 |
| Wi-Fi | Ei |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 250 g |
| Tuotteen leveys | 298 mm |
| Tuotteen syvyys | 34,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 40 mm |
| Johdon pituus | 1,5 m |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | MacOS |
| Muut ominaisuudet | |
| Jännite | 5 V |
| Taajuusalue | 150 - 20000 Hz |
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |