DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 Langallinen Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-SD25TB4
- EAN: 5397184961797 0884116493747 57 ...6493747 5715328095007 5715328173507 5715328135635 2000001364338 5715063806494 5715063806449 0884116493730more
DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4, Langallinen, Thunderbolt 4, 130 W, 2500 Mbit/s, Musta, 8K Ultra HD
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: Thunderbolt 4, USB Power Delivery asti: 130 W. Ethernet LAN -datanopeudet: 2500 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, HD-tyyppi: 8K Ultra HD, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 7680 x 4320 pikseliä. Virtalähteen malli: DC, Virtaliitin: USB Type-C, Virtalähde: 180 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10, Windows 11, Muu käyttöjärjestelmätuki: ChromeOS
Specifications
| Liitettävyys | |
|---|---|
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Isäntäkoneen käyttöliittymä | Thunderbolt 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tyypin porttien määrä | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| HDMI-versio | 2.1 |
| DisplayPort-portteja | 2 |
| Mikrofonitulo | Ei |
| Kuulokelähdöt | 0 |
| DC-tulojakki | Kyllä |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB PowerShare | Kyllä |
| PowerShare-tuettujen USB-porttien lukumäärä | 4 |
| USB Power Delivery asti | 130 W |
| DisplayPort versio | 1.4 |
| Thunderbolt 4 -porttien määrä | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Ethernet LAN -datanopeudet | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| Wake-on-LAN -valmius | Kyllä |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | musta |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Tuettavien näyttöjen määrä | 4 |
| Digitaalinen enimmäistarkkuus | 7680 x 4320 pikseliä |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| HD-tyyppi | 8K Ultra HD |
| Tallennusväline | |
| Integroitu kortinlukija | Ei |
| Virranhallinta | |
| Virtalähteen malli | DC |
| Virtaliitin | USB Type-C |
| Virtalähde | 180 W |
| Ohjelmisto | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 35 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 90 mm |
| Tuotteen syvyys | 35,2 mm |
| Tuotteen korkeus | 205 mm |
| Paino | 579 g |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kaapelilukon aukkotyyppi | Kensington |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Pakkauksen sisältö | |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 93,6 |
| PAIA-versio | GaBi version 1, 2025 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 60,4656 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 30,0456 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 1,9656 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 1,1232 |
| Tekniset tiedot | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 93,6 |