DELL Pro Slim OSS25 68,6 cm (27") Vastaanotto Musta, Hopea
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-OSS25
- EAN: 5397184961414
DELL Pro Slim OSS25, 5,8 kg, 48,3 cm (19"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Korkeudensäätö, Musta, Hopea
Offer details
Related Products
Description
DELL Pro Slim OSS25. Enimmäispaino: 5,8 kg, Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko: 48,3 cm (19"), Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 68,6 cm (27"), Asennusliitännän yhteensopivuus (min.): 100 x 100 mm, Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.): 100 x 100 mm. Korkeudensäätö, Kallistuskulma: -5 - 21°. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Kiinnitys | |
|---|---|
| Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko | 48,3 cm (19") |
| Enimmäispaino | 5,8 kg |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 68,6 cm (27") |
| Tuettavien näyttöjen määrä | 1 |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (min.) | 100 x 100 mm |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.) | 100 x 100 mm |
| Ergonomia | |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Pivot-kulma | -90 - 90° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta, Hopea |
| Suunta | Muotokuva |
| Riippulukko käy | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 252 mm |
| Tuotteen syvyys | 280 mm |
| Tuotteen korkeus | 434 mm |
| Paino | 5,4 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää ruuvit | Kyllä |
| VESA-teline sisältyy | Kyllä |
| Tekniset tiedot | |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Korkeudensäätö | 15 cm |
| Muut ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | Dell Pro Slim QCS1250 Dell Pro Slim Plus QBS1250 Dell Pro Max Slim FCS1250 (up to 65W only) Dell Pro Slim QCS1255 |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |