DELL PN7522W osoitinkynä 15,5 g Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-PN7522W
- EAN: 5397184635414 0884116417019 57 ...6417019 5715063519097 3707812591708 2000001229255 5415247306214 5415247351078more
DELL PN7522W, Kannettava tietokone, Dell, Musta, Latitude 9520 2-in-1, Latitude 9510 2-in-1, Latitude 9430 2in1, Latitude 9420 2-in-1, Latitude..., 960 h, 45 mAh
Offer details
Related Products
Description
DELL PN7522W. Laitteiden yhteensopivuus: Kannettava tietokone, Tuotemerkin yhteensopivuus: Dell, Tuotteen väri: Musta. Akun käyttöaika: 960 h, Akun kapasiteetti: 45 mAh. Paino: 15,5 g, Tuotteen leveys: 10,2 mm, Tuotteen syvyys: 10,2 mm. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
Specifications
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Dell |
| Tuotteen leveys | 10,2 mm |
| Tuotteen korkeus | 155 mm |
| Tuotteen syvyys | 10,2 mm |
| Yhteensopivuus | Latitude 9520 2-in-1, Latitude 9510 2-in-1, Latitude 9430 2in1, Latitude 9420 2-in-1, Latitude 9410 2-in-1, Latitude 7430 2in1, Latitude 7420 2-in-1, Latitude 7410 2-in-1, Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise*, Latitude 7330 2in1, Latitude 7320 Detachable, Latitude 7320 2-in-1, Latitude 7310 2-in-1, Latitude 7210 2-in-1, Latitude 5330 2in, Latitude 5320 2-in-1, Latitude 5310 2-in-1, Latitude 5300 2-in-1 Chrome, Latitude 3330 2in1, XPS 9310 2-in-1, Inspiron 7620 2in1, Inspiron 7420 2in1, Inspiron 7425 2in1 |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Akun käyttöaika | 960 h |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Dell |
| Yhteensopivuus | Latitude 9520 2-in-1, Latitude 9510 2-in-1, Latitude 9430 2in1, Latitude 9420 2-in-1, Latitude 9410 2-in-1, Latitude 7430 2in1, Latitude 7420 2-in-1, Latitude 7410 2-in-1, Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise*, Latitude 7330 2in1, Latitude 7320 Detachable, Latitude 7320 2-in-1, Latitude 7310 2-in-1, Latitude 7210 2-in-1, Latitude 5330 2in, Latitude 5320 2-in-1, Latitude 5310 2-in-1, Latitude 5300 2-in-1 Chrome, Latitude 3330 2in1, XPS 9310 2-in-1, Inspiron 7620 2in1, Inspiron 7420 2in1, Inspiron 7425 2in1 |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Akun käyttöaika | 960 h |
| Akun kapasiteetti | 45 mAh |
| Laitteiden yhteensopivuus | Kannettava tietokone |
| Akku | |
| Akun käyttöaika | 960 h |
| Akun kapasiteetti | 45 mAh |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 10,2 mm |
| Paino | 15,5 g |
| Tuotteen korkeus | 155 mm |
| Tuotteen syvyys | 10,2 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |