DELL PN5122W osoitinkynä 14,2 g Musta
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-PN5122W
- EAN: 5397184635384 0884116416982 57 ...6416982 5715063270349 5715063173824more
DELL PN5122W, Kannettava tietokone, Dell, Musta, Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1..., AAA, 12 kuukautta
Offer details
Related Products
Description
DELL PN5122W. Laitteiden yhteensopivuus: Kannettava tietokone, Tuotemerkin yhteensopivuus: Dell, Tuotteen väri: Musta. Akkutyyppi: AAA, Akun käyttöaika: 12 kuukautta. Paino: 14,2 g, Tuotteen leveys: 9,5 mm, Tuotteen syvyys: 9,5 mm. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
Specifications
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Dell |
| Tuotteen leveys | 9,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 140 mm |
| Tuotteen syvyys | 9,5 mm |
| Yhteensopivuus | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Painikkeiden määrä | 2 |
| Akkutyyppi | AAA |
| Akun käyttöaika | 12 kuukautta |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | Dell |
| Yhteensopivuus | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Painikkeiden määrä | 2 |
| Akkutyyppi | AAA |
| Akun käyttöaika | 12 kuukautta |
| Laitteiden yhteensopivuus | Kannettava tietokone |
| Akku | |
| Akkutyyppi | AAA |
| Akun käyttöaika | 12 kuukautta |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 9,5 mm |
| Paino | 14,2 g |
| Tuotteen korkeus | 140 mm |
| Tuotteen syvyys | 9,5 mm |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84733080 |