DELL P6524QT Interaktiivinen litteä paneeli 163,9 cm (64.5") LCD 350 cd/m² 4K Ultra HD Musta Kosketusnäyttö
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: DELL-P6524QT
- EAN: 5715063801185 0884116452072 53 ...6452072 5397184821541more
DELL P6524QT, Interaktiivinen litteä paneeli, 163,9 cm (64.5"), LCD, 3840 x 2160 pikseliä
Offer details
Related Products
Description
DELL P6524QT. Tuotteen muotoilu: Interaktiivinen litteä paneeli. Näytön halkaisija: 163,9 cm (64.5"), Näytön teknologia: LCD, Näytön erottelutarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä, Näytön kirkkaus: 350 cd/m², HD-tyyppi: 4K Ultra HD, Kosketusnäyttö. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Näytön halkaisija | 163,9 cm (64.5") |
| Näytön erottelutarkkuus | 3840 x 2160 pikseliä |
| Näytön kirkkaus | 350 cd/m² |
| HD-tyyppi | 4K Ultra HD |
| Vasteaika (tyypillinen) | 9 ms |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1300:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,372 x 0,372 mm |
| Ruudun halkaisija (cm) | 163,906 cm |
| Näyttövärejä | 1,07 miljardia väriä |
| Skannausalue (pysty) | 24 - 75 Hz |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Tuetut videomoodit | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1600 x 1200, 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1152, 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Samanaikaisten kosketuskohtien lukumäärä | 20 |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| Skannausalue (vaaka) | 30 - 140 kHz |
| Näytön teknologia | LCD |
| Värikirjo | 72% |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Kovuus | 7H |
| Natiivi virkistystaajuus | 60 Hz |
| RGB-väritila | NTSC |
| Monikosketus | Kyllä |
| Liitettävyys | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| HDMI-versio | 2.0 |
| DVI-portti | Ei |
| Ääni ulos (V,O) | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| USB-portti | Kyllä |
| RS-232-liitin | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| USB-versio | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-porttien määrä | 8 |
| USB-liitin | USB A-tyyppi |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| USB 2.0 B-tyypin-porttien määrä | 3 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB Power Delivery | Kyllä |
| USB Power Delivery asti | 90 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Kyllä |
| Ääni | |
| Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä | 2 |
| Nimellisteho RMS | 40 W |
| Sisäiset kaiuttimet | Kyllä |
| Kaiuttimen taajuusalue | 120 - 20000 Hz |
| Kaiuttimen impedanssi | 8 Ω |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen muotoilu | Interaktiivinen litteä paneeli |
| Tuotteen väri | musta |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 400 x 400 mm |
| Tuettu sijoitus | Sisätila |
| Etupaneelin leveys ylhäällä | 4,47 cm |
| Etupaneelin leveys sivulla | 4,47 cm |
| Etupaneelin leveys alhaalla | 4,47 cm |
| Häikäisemätön näyttö | Kyllä |
| Näytön muoto | Litteä |
| Suorituskyky | |
| Tarkoitus | Yritys |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 101 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,4 W |
| Lämmön poisohjaus | 344,63 BTU/h |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,3 W |
| Tehonkulutus (maks.) | 370 W |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | F |
| Energiatehokkuusluokka (HDR) | Ei saatavilla |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 101 kWh |
| Tietokonejärjestelmä | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Näytön leveys | 1517,9 mm |
| Näytön syvyys | 78,7 mm |
| Näytön korkeus | 892,9 mm |
| Näytön paino | 45,2 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 55,3 kg |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Piirtokynien lukumäärä | 2 |
| Kosketuskynä | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kaukosäädin | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Piirtokynien lukumäärä | 2 |
| Kosketuskynä | Kyllä |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 80% |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 5000 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 0 - 12192 m |
| Verkko | |
| Ethernet LAN | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Hiilijalanjälki | |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 1805 |
| Hiilidioksidipäästöjen kokonaismäärä, keskihajonta (kg CO2e) | 493 |
| PAIA-versio | 1.3.2, 2022 |
| Hiilipäästöt, energiankäyttö (kg CO2e) | 739,84 |
| Hiilipäästöt, valmistus (kg CO2e) | 768,21 |
| Hiilipäästöt, logistiikka (kg CO2e) | 265,08 |
| Hiilipäästöt, käyttöiän päättyminen (kg CO2e) | 31,85 |
| Ominaisuudet | |
| Lämpöhäviö (maks.) | 1262,49 BTU/h |
| Tekniset tiedot | |
| Vasteaika | 9 s |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| USB-liitin | USB A-tyyppi |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Samanaikaisten kosketuskohtien lukumäärä | 20 |
| Kestävän kehityksen mukainen | Kyllä |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Ei sisällä | Arsenikki, Elohopea, PVC/BFR |
| Hiilijalanjälki yhteensä (kg of CO2e) | 1805 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Muut ominaisuudet | |
| Vasteaika | 9 s |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Wi-Fi | Ei |
| Kuvakoko, pysty | 80,3 cm |
| Kuvakoko, vaaka | 142,8 cm |
| Kuvakoko, viisto | 16,4 cm |
| USB-liitin | USB A-tyyppi |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Tehonkulutus (maks.) | 370 W |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Samanaikaisten kosketuskohtien lukumäärä | 20 |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Plug & Play -yhteensopiva | Kyllä |
| Piirtokynien lukumäärä | 2 |
| Kosketuskynä | Kyllä |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |