DELL P2418HT tietokoneen litteä näyttö 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliä Full HD LCD Kosketusnäyttö Pöydän pinta Musta, Hopea
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: 210-AKBD
- EAN: 5397063745128 5715063783412 53 ...3783412 5397184200391 0884116366355 5704174085867 5415247117216 5415247302711 0191896446000 0884116250289 5711783357919 4058154164648more
DELL P2418HT, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pikseliä, Full HD, LCD, 6 ms, Musta, Hopea
Offer details
Description
DELL P2418HT. Näytön halkaisija: 60,5 cm (23.8"), Näytön erottelutarkkuus: 1920 x 1080 pikseliä, HD-tyyppi: Full HD, Näytön teknologia: LCD, Näytön pinta: Matta, Vasteaika (tyypillinen): 6 ms, Vakiokuvasuhde: 16:9, Katselukulma, vaakasuora: 178°, Katselukulma, pystysuora: 178°. Sisäänrakennettu USB-keskus, USB-keskuksen versio: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-kiinnitys, Korkeudensäätö. Tuotteen väri: Musta, Hopea
Specifications
| Näyttö | |
|---|---|
| HDCP | Kyllä |
| Näytön kirkkaus (tavallinen) | 250 cd/m² |
| Näytön halkaisija | 60,5 cm (23.8") |
| Näytön erottelutarkkuus | 1920 x 1080 pikseliä |
| Vasteaika (tyypillinen) | 6 ms |
| Näytön teknologia | LCD |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Kontrastisuhde (dynaaminen) | 8000000:1 |
| Katselukulma, vaakasuora | 178° |
| Katselukulma, pystysuora | 178° |
| Kuvapikselitiheys | 0,275 x 0,275 mm |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kuvakoko, vaaka | 52,7 cm |
| Kuvakoko, pysty | 29,6 cm |
| Kuvakoko, viisto | 60,5 cm |
| Digitaalinen vaakataajuus | 30 - 83 kHz |
| Digitaalinen pystytaajuus | 50 - 76 Hz |
| 3D | Ei |
| Näyttövärejä | 16,7 miljoonaa väriä |
| Vakiokuvasuhde | 16:9 |
| HD-tyyppi | Full HD |
| Suurin päivitystaajuus | 60 Hz |
| Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Tuetut videomoodit | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Näytön muoto | Litteä |
| Pikselitiheys | 93 ppi |
| Näytön pinta | Matta |
| Värikirjo | 72% |
| Taustavalon tyyppi | LED |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Kosketusnäytön tyyppi | Pöydän pinta |
| HDR-tuettu | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Ruudun halkaisija (cm) | 60,47 cm |
| Kosketusteknologia | Multi-touch |
| Kosketusnäyttöteknologia | Projisoitu kapasitiivinen järjestelmä |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| LED-taustavalo | Kyllä |
| Verkko | |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Wi-Fi | Ei |
| Suorituskyky | |
| AMD FreeSync | Ei |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| OmniTapps Multitouch -yhteensopivuus | Ei |
| Samanaikaisten kosketuspisteiden lukumäärä (Windows 7) | 10 |
| Multimedia | |
| Sisäiset kaiuttimet | Ei |
| Sisäänrakennettu kamera | Ei |
| Kiinteä mikrofoni | Ei |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| Suunnittelu | |
| Asema markkinoilla | Yritys |
| Tuotteen väri | Musta, Hopea |
| Sertifiointi | TCO, RoHS, BFR/PVC |
| Liitettävyys | |
| Sisäänrakennettu USB-keskus | Kyllä |
| USB-keskuksen versio | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream -porttityyppi | USB B-tyyppi |
| Upstream -porttien määrä | 1 |
| USB A-tyypin downstream -porttien määrä | 4 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
| DVI-portti | Ei |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| DisplayPort-portteja | 1 |
| HDCP | Kyllä |
| Äänen sisääntulo | Kyllä |
| Äänen ulostulo | 1 |
| HDMI | Kyllä |
| USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä | 1 |
| Wi-Fi | Ei |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Ergonomia | |
| Seinäkiinnitteinen | Kyllä |
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| VESA-kiinnitys | Kyllä |
| VESA-asennusliitännät | 100 x 100 mm |
| LED-merkkivalot | Kyllä |
| Kääntyvyys | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | -30 - 30° |
| Kallistuskulma | -5 - 60° |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| On Screen Display (OSD) | Kyllä |
| Pivot-toiminto | Ei |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Säädettävä korkeus (max) | 9 cm |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| AC-syöttöjännite | 100-240 V |
| AC-syöttötaajuus | 50 - 60 Hz |
| Tehonkulutus (maks.) | 51 W |
| Virrankulutus valmiustilassa | 0,2 W |
| Virrankulutus | 13,4 W |
| Virrankulutus (pois päältä) | 0,2 W |
| Virrankulutus (PowerSave) | 16 W |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Energiatehokkuusluokka (SDR) | D |
| Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti | 13 kWh |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -20 - 60 °C |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Käyttökorkeus | 0 - 5000 m |
| Käytön ulkopuolinen korkeus | 5000 - 12192 m |
| Paino ja mitat | |
| Laitteen leveys (jalustan kanssa) | 537,8 mm |
| Laitteen syvyys (jalustan kanssa) | 234,8 mm |
| Laitteen korkeus (jalustan kanssa) | 419,6 mm |
| Leveys (ilman jalustaa) | 537,8 mm |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 321,4 mm |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 54,1 mm |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,9 kg |
| Paino (ilman jalustaa) | 3,12 kg |
| Pakkauksen leveys | 214,1 mm |
| Pakkauksen syvyys | 600 mm |
| Pakkauksen korkeus | 374,9 mm |
| Pakkauksen paino | 9,5 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen leveys | 214,1 mm |
| Pakkauksen syvyys | 600 mm |
| Pakkauksen korkeus | 374,9 mm |
| Pakkauksen paino | 9,5 kg |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB, VGA |
| Pakkauksen sisältö | |
| Jalusta sisältyy | Kyllä |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Sisältää johdot | AC, DisplayPort, USB, VGA |
| Kestävyys | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Tekniset tiedot | |
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Paino (jalustan kanssa) | 6,9 kg |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Kosketusnäytön tyyppi | Pöydän pinta |
| Muut ominaisuudet | |
| Integroitu TV-viritin | Ei |
| On/off-kytkin | Kyllä |
| Näytön kuvakoko (LxK) | 527,04 x 296,46 mm |
| Sertifiointi | TCO, RoHS, BFR/PVC |
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 0 |
| Vaatimustenmukaisuustodistukset | RoHS |
| Toimitetun AC-adapterin tyyppi | LED, Y, Y |
| Tehonkulutus (maks.) | 51 W |
| Leveys (ilman jalustaa) | 537,8 mm |
| Pika-aloitusopas | Kyllä |
| Korkeus (ilman jalustaa) | 321,4 mm |
| HDMI | Kyllä |
| Syvyys (ilman jalustaa) | 54,1 mm |
| Energiatehokkuusasteikko | A - G |
| Virtalähteen tyyppi | Sisäinen |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Kosketusnäytön tyyppi | Pöydän pinta |
| Sertifikaatit | |
| Sertifiointi | TCO, RoHS, BFR/PVC |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85285210 |