Offer details
Related Products
Description
DELL MS900. Kotelo: Oikeakätinen. Laitteen käyttöliittymä: RF Wireless + Bluetooth, Liikeen erottelutarkkuus: 8000 DPI, Painikkeiden määrä: 7, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Grafiitti
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 7 |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 8000 DPI |
| Vierintäsuunnat | Pysty/vaaka |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 2 |
| Liikeresoluutiomoodien määrä | 3 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Monilaitetuki | Kyllä |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 7 |
| Ohjelmoitavien painikkeiden lukumäärä | 3 |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 8000 DPI |
| Vierintäsuunnat | Pysty/vaaka |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Ohjelmoitavat hiiren painikkeet | Kyllä |
| Vierintäpyörien määrä | 2 |
| Liikeresoluutiomoodien määrä | 3 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Grafiitti |
| Kotelo | Oikeakätinen |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Ergonominen muotoilu | Kyllä |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| Uudelleenladattava | Kyllä |
| Ergonominen muotoilu | Kyllä |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akun kapasiteetti | 500 mAh |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Akun käyttöikä | 3 kuukautta |
| Uudelleenladattava | Kyllä |
| USB C-tyypin latausportti | Kyllä |
| Vaadittu latausteho (väh.) | 2,5 W |
| Vaadittu latausteho (enint.) | 2,5 W |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 20 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 89,8 mm |
| Tuotteen syvyys | 126,7 mm |
| Tuotteen korkeus | 45,8 mm |
| Paino | 128,4 g |
| Pakkaustiedot | |
| Sisältää johdot | C-tyypin USB:stä C-tyypin USB:hen |
| Virtalähde mukana | Ei |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akun kapasiteetti | 500 mAh |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 128,4 g |
| Bluetooth | Kyllä |