Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
MS700 - Bluetooth Travel Mouse - Black |
MS700BKREU | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL MS700. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: Bluetooth, Liikeen erottelutarkkuus: 4000 DPI, Painikkeen tyyppi: Painettavat painikkeet, Painikkeiden määrä: 3, Vierityksen tyyppi: Kosketus. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | Bluetooth |
| Tarkoitus | Matkailu |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4000 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Kosketus |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 - 2.48 GHz |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | Bluetooth |
| Tarkoitus | Matkailu |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Langaton alue | 10 m |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4000 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Kosketus |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 - 2.48 GHz |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Ergonomia | |
| Langaton alue | 10 m |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 2 |
| Akkutyyppi | AAA |
| Akun käyttöikä | 24 kuukautta |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Red Hat Enterprise 8.2, Ubuntu 22.04 |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android 11.0, iOS 15 |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 50 °C |
| Varastointilämpötila | -40 - 65 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 20 - 90% |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 57,2 mm |
| Tuotteen syvyys | 116,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 29,8 mm |
| Paino | 56,9 g |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Pakkauksen sisältö | |
| Sisältää paristot | Kyllä |
| Käyttöopas | Kyllä |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Alkali |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 56,9 g |