Offer details
Related Products
Description
DELL MS355. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: RF Wireless + Bluetooth, Liikeen erottelutarkkuus: 4020 DPI, Painikkeiden määrä: 3, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Universaali |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4020 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Päivitysnopeus | 333 Hz |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Universaali |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 4020 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Päivitysnopeus | 333 Hz |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Muokattava liikeresoluutio | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.1 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Red Hat Enterprise Linux 8.0 |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 60,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 104,5 mm |
| Tuotteen korkeus | 38 mm |
| Paino | 67 g |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 67 g |
| Päivitysnopeus | 333 Hz |