DELL MS3320W hiiri Office Molempikätinen RF Wireless + Bluetooth Optinen 1600 DPI
- Brand: Dell
- Category:
- SKU: MS3320W-BLK
- EAN: 5397184289204 0884116366836 08 ...6366836 0884116366843 5704174224983 5704174209348more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
DELL MS3320W, Molempikätinen, Optinen, RF Wireless + Bluetooth, 1600 DPI, Musta
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
MS3320W Mouse Wireless Black |
MS3320W-BLK | Register free see stock | ||
|
Mobile Wireless Mouse MS3320W Black |
5650317 | |||
|
MS3320W - Mobile Wireless Mouse - Black |
MS3320WBLK | |||
Related Products
- Kevyet asiakaspäätteet
- Tietokoneet/työasemat
- All-in-One-tietokoneet/-työasemat
- Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kevyet asiakaspäätteet
-
Category: Kevyet asiakaspäätteet
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: Tietokoneet/työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: All-in-One-tietokoneet/-työasemat
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
-
Category: Kannettavat tietokoneet
Description
DELL MS3320W. Kotelo: Molempikätinen. Liikkeentunnistusteknologia: Optinen, Laitteen käyttöliittymä: RF Wireless + Bluetooth, Liikeen erottelutarkkuus: 1600 DPI, Painikkeen tyyppi: Painettavat painikkeet, Painikkeiden määrä: 3, Vierityksen tyyppi: Rulla. Voimanlähde: Paristot. Tuotteen väri: Musta
Specifications
| Hiiri | |
|---|---|
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 1600 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Syöttölaite | |
| Laitteen käyttöliittymä | RF Wireless + Bluetooth |
| Tarkoitus | Office |
| Painikkeiden määrä | 3 |
| Liikkeentunnistusteknologia | Optinen |
| Liikeen erottelutarkkuus | 1600 DPI |
| Vierityksen tyyppi | Rulla |
| Vierintäpyörien määrä | 1 |
| Painikkeen tyyppi | Painettavat painikkeet |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Taajuuskaista | 2.4 GHz |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | musta |
| Kotelo | Molempikätinen |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Pinnan väri | Yksivärinen |
| Virranhallinta | |
| Voimanlähde | Paristot |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 1 |
| Akkutyyppi | AA |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Windows-käyttöjärjestelmätuki | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Linux-käyttöjärjestelmätuki | Kyllä |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android |
| Muu käyttöjärjestelmätuki | ChromeOS |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 60,5 mm |
| Tuotteen syvyys | 104,4 mm |
| Tuotteen korkeus | 38,3 mm |
| Paino | 65 g |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen leveys | 87 mm |
| Pakkauksen syvyys | 46,5 mm |
| Pakkauksen korkeus | 133 mm |
| Pakkauksen paino | 151,5 g |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Pakkauksen sisältö | |
| Vastaanotin sisältyy | Kyllä |
| Langattoman vastaanottimen liitäntä | USB A-tyyppi |
| Tekniset tiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Logistiikkatiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84716070 |
| Muut ominaisuudet | |
| Paino | 65 g |