Offer details
Related Products
Description
DELL MFS22. Enimmäispaino: 5,8 kg, Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko: 48,3 cm (19"), Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko: 68,6 cm (27"), Asennusliitännän yhteensopivuus (min.): 100 x 100 mm, Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.): 100 x 100 mm. Korkeudensäätö, Kääntyvä kulma alue: 45 - 150°, Kallistuskulma: -5 - 21°. Tuotteen väri: Hopea, Musta
Specifications
| Kiinnitys | |
|---|---|
| Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko | 48,3 cm (19") |
| Enimmäispaino | 5,8 kg |
| Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko | 68,6 cm (27") |
| Tuettavien näyttöjen määrä | 1 |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (min.) | 100 x 100 mm |
| Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.) | 100 x 100 mm |
| Ergonomia | |
| Korkeudensäätö | Kyllä |
| Kääntyvä kulma alue | 45 - 150° |
| Kallistuskulma | -5 - 21° |
| Kiertokulma | 180° |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Suunnittelu | |
| Tuotteen väri | Hopea, musta |
| Riippulukko käy | Kyllä |
| Paino ja mitat | |
| Tuotteen leveys | 274,3 mm |
| Tuotteen syvyys | 221 mm |
| Tuotteen korkeus | 386,1 mm |
| Paino | 3,39 kg |
| Pakkaustiedot | |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Tekniset tiedot | |
| Tehostunut kaapelinhallinta | Kyllä |
| Muut ominaisuudet | |
| Yhteensopivuus | OptiPlex MFF7000 OptiPlex MFF5000 OptiPlex MFF3000 Optiplex Thin Client 3000 |
| Kiinnitystyyppi | Vastaanotto |
| Logistiikkatiedot | |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 85299097 |